iPhone 3GS'in en ciddi 5 kusuru...

CHIP Online
24-07-2009, 15:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone 3GS'in etkileyici bir telefon olduğuna şüphe yok; ama bir de şu kusurları olmasaydı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipho ... 5-kusuru_13624.html

Resimlerle: iPhone 3GS'in en ciddi 5 kusuru...

19 Haziran'dan beri yurtdışında satılan iPhone 3G S çoğu testte yüksek sonuçlar alıyor. Ayrıca yeni Firmware 3.0 da kullanıcılardan büyük beğeni topluyor.

Ama böylesine bir kült olmuş bir cep telefonu bile kusursuz olamıyor. Biz de, yabancı kullanıcı forumlarında kısa bir gezinti yaptık ve bu müthiş cebin en çok eleştirilen 5 yönünü listeledik. Galerimizde iPhone 3G S kullanıcılarının şikâyetlerinden ve telefonun sorunlarından en önemli beşini bulabilirsiniz.

Tüm konu: iPhone 3GS'in en ciddi 5 kusuru...

Resimlerle: iPhone 3GS'in en ciddi 5 kusuru...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin şikâyetleriniz neler?

ParanoiD
24-07-2009, 15:42   |  #2  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,900 mesaj

Tek şikayetim henüz iphone 3GS alamamam<<<

Thrystan
24-07-2009, 15:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

Iphone, Ipod, Irun, Icha gibi şeyleri çok fazla abartıyorlar bence.

Iphone kullandım ve bir telefondan hayatımda ilk defa bu kadar nefret ettiğimi hatırlıyorum. Sadece eğlence amacıyla üretilmiş ve bunuda tam olarak yapamadığın bir telefon. Ama şu an herkesin elinde dolaşmaya başladı zaten bir anlamı kalmadı.

Iphone yerine aldım Nintedo DSi artık çok daha mutluyum. Birde standart bir cep telefonu dünya varmış :D

Ciim
24-07-2009, 18:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
454 mesaj
Alıntı: ParanoiD  
Tek şikayetim henüz iphone 3GS alamamam<<<
katılıyorum kesinlikle...
Alıntı: Thrystan  
Iphone, Ipod, Irun, Icha gibi şeyleri çok fazla abartıyorlar bence.

Iphone kullandım ve bir telefondan hayatımda ilk defa bu kadar nefret ettiğimi hatırlıyorum. Sadece eğlence amacıyla üretilmiş ve bunuda tam olarak yapamadığın bir telefon. Ama şu an herkesin elinde dolaşmaya başladı zaten bir anlamı kalmadı.

Iphone yerine aldım Nintedo DSi artık çok daha mutluyum. Birde standart bir cep telefonu dünya varmış :
hocam biraz kedi ile ciğer ilişkisi oldu sanki? daha kullanmadığın cihazdan nefret etmen başka şekilde açıklanamaz

Thrystan
24-07-2009, 20:33   |  #5  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

iphone kullandım sonra imha ettim :D kullanmadım demişsin olmuyor böyle hhehe :D