Iphone 4 mü Ipad 2 mi ? Lütfen yardım..!

System.k
07-04-2011, 15:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşar ben ya Ipad 2 alıcam ya da Iphone 4 bana yazın tatile yada bi yerlere gezmeye gittiğimde güzel vakit geçirebileceğim fotoğraf çekebileceğim film izleyebileceğim oyun oynayabileceğim kısacası çok memnun kalacağım ürünlerden ikisi bu ama karar veremedim hangisi :S

kenzita
07-04-2011, 23:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

çok farklı iki ürün yani aynı platform üzerinde çalışıyorlar ama biri cep telefonu biri tablet
iPad 2: Ekranının büyük olması en önemli farkı ve avantajı. Filmlerde, uygulamalarda, fotoğraflarda, internet sitelerinde, oyunlarda büyük ve yüksek kalitede görüntü veren ekran çok iyi oluyor. 
iPhone: Ekranı küçük çözünürlüğü büyük. Gerçekten ekranı her yönüyle güzel ve kaliteli ama iPad'e göre küçük. iPhone 4 bilimkurgu filmlerinden çıkmış gibi. Her şeyi yapabiliyor. Ben kesinlikle iPhone 4'ü öneriyorum. iPad ne bilgisayar kadar iş görüyor ne de iPhone kadar taşınabilir. iPad iş, eğlence gibi alanlarda uygulamaları, donanımı ve ekranıyla çok iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor ama 2. planda kalıyor. Bilgisayar ve cep telefonu 1. sırada alınıp kullanılacak cihazlar. iPhone 4 senin için hem bir cep telefonu olacak hem de bir multimedia ve internet cihazı olacak. Masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar sahibi olunmasına göre iPad alınabilir veya alınmayabilir.

CarlJohnson
12-04-2011, 00:38   |  #3  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

ipad 2 büyük bir aygıt sorunun kategorisi bile yanlıs aslında..eger laptop unuz var ise ama düşük model bir telefon varsa bence iphone alın..ama oyun film vs için istiyorsanız 3.5" iphone 4 ekranı ve bataryası yeterli olmayacaktır bu durumda ipad 2 her türlü.