Iphone icin gelistirilen br uygulama

HPQ-User
12-05-2010, 20:24   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ahmet sormuş:
Merhabalar,

Ilginizi cekebilecegini dusundugum icin bu haberi sizlerle paylasmak istedim. Biz Turk gelistiriciler iphone icin ilginc bir uygulama gelistirdik. Hedef olarakta belki Turkiyede ilk defa direk amerikan piyasasini sectik ve ordan markete girdik. Uygulamamizin adi XOXOLAND.

Uygulamamiz social gaming application olarak geciyor. GPS ustunden lokasyonunuz buluyor ve google maps yardimiyla size en yakin lokasyondaki insanlari gosteriyor. Burda ekraninizda acik olan haritaya ne kadar zum yaptiginiza gore kapsadiginiz alan ve gorebileceginiz insan sayisi degisebiliyor. Tum dunyaya acarsaniz Amerikada insanlarla bile konusabiliyorsunuz. tabi konusmak istediginiz insanlari sadece arkadaslariniz ve gercek pozisyonunuzun gorulmesini istemiyorsaniz onu gizlemek gibi cesitli opsiyonlarida kullaniciya sunuyoruz. Kisa ve oz olarak prorami anlatmaya calistim. Daha detayli gormek icin sizlerinde incelemesini ve siz profesyonellerinde bizlerle yorumlarinizi paylasmasini bekliyoruz.

Simdiden gosterdiniz ilgi icin tesekkur ederim.

Ahmet Onur OZKAN

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: 0
Sistem Özellikleri:
Yeni bir iphone uygulamasi hakkinda gorus istegi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1; .NET CLR 3.5.30729; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; .NET CLR 3.0.30729)

Netron
13-05-2010, 12:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
468 mesaj

Bu konunu bu bölüm ile ne alakası var anlamadım ya biri bana anlatabilirmi?