iPod Nano'da etek altı manzaraları

CHIP Online
03-10-2009, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Herkes iPod'u müzik dinlemek için kullanmıyor: İşte farklı bir kullanım ve suçüstü yakalanan sapık!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipod ... zaralari_15594.html

Resimlerle: Fotoğraf da çekiyorlar: Yeni iPod'lar burada!

Apple ürünlerinin ne şekilde kullanılacağı konusunda oldukça hassas bir firma. Bunu iPhone ve iPod için uygulama sattığı iTunes sitesindeki katı kurallarından gayet iyi biliyoruz. Fakat Apple ne yaparsa yapsın bazı sıra dışı kullanım yöntemlerinin önüne geçemiyor. Japonya'daki bir iPod sahibi, sahip olduğu cihazın kullanımı konusunda ne kadar yaratıcı olabildiğini (polisler dahil) herkese gösterdi ve onun yöntemi kesinlikli Apple'ın tercih edeceği bir kullanım şekli değildi!

Japonya'nın Kobe şehrinde adı açıklanmayan bir adam sahip olduğu yeni nesil iPod Nano'yu asıl amacına uygun kullanmak yerine ayakkabısına tutturmayı tercih etti. iPod'un kamerasının objektifini yukarı bakacak şekilde cihazı ayakkabısına bağlayan adamın amacı ise girmiş olduğu kitapçıdaki 18 yaşındaki bir kız öğrencinin eteğinin altından fotoğraf çekmekti. Neyse ki adam amacına ulaşamadan suçüstü yakalandı, cezaevine gönderildi ve iPod Nano'suna el koyuldu.

Tüm konu: iPod Nano'da etek altı manzaraları

İzleyin: iPod Touch 8 GB

Resimlerle: Fotoğraf da çekiyorlar: Yeni iPod'lar burada!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce bu tip sıra dışı kullanımların önüne geçmek mümkün mü?

Fattur
03-10-2009, 01:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Hayır...

AkyüzCan
03-10-2009, 22:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
278 mesaj

Bu bir kültür ve de eğitim sorunu-öğrenim değil eğitim-o nedenle önüne geçilip geçilmeyeceğini olayın gerçekleştiği ülke konjektöründe değerlendirmek bence en doğrusu...

erhanakman
05-04-2010, 17:09   |  #4  
erhanakman avatarı
Taze Üye
1 mesaj

TEKNOLOJİ İLERLEDİKÇE DAHA FARKLI YÖNTEMLER ÇIKIYOR ASLINDA HERŞEY AMACINA UYGUN KULLANILSA BUNLAR OLMAZ TEKNOLOJİ DE HAK ETTİĞİ YERİ ALIR BİLGİSAYAR BAŞINDA CHATLEŞİP KIZ ARKADAŞLARININ VİDEOSUNU ÇEKENLER BİNBİR ÇEŞİT ADULT SİTELERİ HERŞEY DEN ÖNCE O KDAR YAYILDIKİ ÇOCUKLARIN SİTELERİ BİLE ADULT OLDU GÜVENİLİR BİR SİTE BİLE YOK
AMA CHIP TANIDIM VE ÇOK MEMNUNUM BİLDİĞİMİ SANDIĞIM FAKAT HİÇBİRŞEY BİLMEDİĞİMİ ANLADIM CHIP OKUDUKÇA YENİ BİLGİLER YENİ TECRÜBELER EDİNDİM AÇIKCASI ŞUANA KADAR HANGİ SİTEYE GİRDİYSEM ADULT ADULT OLMASA DA REKLAM ÇEREZ BIRAKIYORLAR AMA CHIP ÖYLE DEĞİL VE BAŞARILAR CHIP

huhuq
14-10-2010, 23:46   |  #5  
Yıllanmış Üye
567 mesaj

hiç şaşırmam böyle şeylere teknolojiyi her türlü fırsata çeviriyorlar  :D