Isa server benzeri yazılım arıyorum

HPQ-User
29-05-2008, 20:49   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

eyupcan sormuş:
5 ila 30 pc olan bir işyeri için, kullanıcıların yetkilerini ana bilgisayardan kısıtlayacak, yetkilendirecek, aynı zamanda internet bağlantılarını izleyip kontrol altında tutabilecek bir yazılım arıyorum. (isa server dışında) yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmlar dilerim...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Pc özellikleri minimum;
core duo 1,6
1 gb ram
80gb hdd
128 mb vga

windows xp pro
media center

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9) Gecko/2008051206 Firefox/3.0

neverofnever
30-06-2008, 02:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
507 mesaj

602Lan Suite Groupware
Tanıtım:
Üreticiden: Ağdaki kullanıcıların internete çıkışları ve diğer ihtiyaçlarını yönetecek, ağ yöneticisinin bunları takip etmesini sağlayan komple çözüm programıdır.

Activity Monitor

Tanıtım:
Size bağlı diğer bilgisayarlarda yapılan işlemleri gözetleyen bir ağ yazılımıdır. Tabanda gizli çalışan bu program, bağlı olduğunuz network üzerinde yapılan her hareketi takip eder ve monitörünüze aktarır, ayrıca program yapılmış işlemlerin günlüğünü de tutar, yani lan üzerine yapılan işlemlerin geçmişini de takip etmeniz mümkün. Ağdaki diğer bilgisayarda yapılan her işlemi, tarayıcı geçmişini ve girilen URL adreslerini, klavyedeki basılan tuşları, açılan her uygulamayı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Not:Deneme sürümünde sadece bir makineyi görüntüleyebilirsiniz.

Daha fazlası için ; http://www.inndir.com/kategori.p ... a=&lisans=&ilkharf=