isimden isim türetmek

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ginobili_71
25-04-2005, 17:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

arkadaşlar bu konuda sizlerden görüş istemiyorum sadece oyuna katılın yeter

OYUN KURALI:ben bir futbolcu basketbolcu ya da formula 1 pilotlarından birisinin ismini söyliyeceğim sizde o söylediğim kişinin soyadındaki (eğer söylediğininz isim tek ad dan oluşuyorsa kelimanin son harfi)en son harfle başlayan yine bir futbolcu basketbolcu ya da formula 1 pilotlarından birisinin ismini yazcaksanız

AMAÇ:zor isimler söyleyerek oyunu kitlemek yani kazanmak

NOT:söylediğiniz kişinin takımını da parantez içine yazın ki doğru olduğu belli olsun

ben başlıyorum..........

emanuel ginobili(san antonio spurs)

ginobili_71
25-04-2005, 17:54   |  #2  
OP Taze Üye
18 mesaj

ibrahim akın (beşiktaş jk)

cico
25-04-2005, 18:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

gidin başka yerde oynayın keserim topunuzu... :  )

Son Düzenleme: cico ~ 25 Nisan 2005 22:17
yuci81
25-04-2005, 18:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
179 mesaj

nicolas bilal anelka (fenerbahçe cumhuriyeti)

shehsuvar
25-04-2005, 23:16   |  #5  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

arkadaşlar bu "oyun" başlığını yanlış anlamışlar galiba . burda benim bildiğim amaç oyun oynamak değil piyasadaki pc ps vs.  oyunları hakkında yazmak .  hatam varsa düzeltin lütfen

theironman
26-04-2005, 08:40   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

doğrusun shesu

ginobili_71
26-04-2005, 17:41   |  #7  
OP Taze Üye
18 mesaj

istemeyen oynamaz kardeşim gidin başka konulara bakın o zaman cico shehsuvar ve elvis32 hadi yallah[:X]

shehsuvar
26-04-2005, 23:05   |  #8  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

kim nereye yallah ? biz üye sayımızı artsın diye uğraşıyoruz  ama bu tarz adamlar için değil tabi ki . vasıflı üye olsun . hani bişeyleri paylaşmak vabında .

theironman
26-04-2005, 23:18   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
alıntı:
Gönderen : ginobili_71

istemeyen oynamaz kardeşim gidin başka konulara bakın o zaman cico shehsuvar ve elvis32 hadi yallah[:X]

Senin için gerçekten üzgünüm, şu basit konuşmandan sebep yan göze alındığını söyleyebilirim sana, ben ve arkadaşlarımın ne demek istediğini sen eminim ki anlamadın, sonuçta yeni üyesin, ama bir forumda başka bir üyeyle nasıl konuşulacağını maalesef bilmediğini görüyorum. Burada birçok kişi arkadaştır, yani birbirini tanır, böyle itici lafları aramızda görmek istemiyoruz. Oyun klasörünün amacı PC/PS/XBOX oyunlarını anlattığımız bir klasördür. Burada küçük çocuk gibi A ile başla S ile bitir oyunları oynanmaz, bu oyunu gidip kendine uygun bir yerde oynamanı öneriyorum sana.

Arkadaşlar yeni üye kazanmak istiyoruz ama böyle anlayışsız insanlar olacaklarsa bu üyeler hiç olmasınlar daha iyi, başımız ağrımamış olur.

Raziel
27-04-2005, 08:53   |  #10  
Yıllanmış Üye
936 mesaj
alıntı:
Gönderen : elvis32

alıntı:

Senin için gerçekten üzgünüm, şu basit konuşmandan sebep yan göze alındığını söyleyebilirim sana, ben ve arkadaşlarımın ne demek istediğini sen eminim ki anlamadın, sonuçta yeni üyesin, ama bir forumda başka bir üyeyle nasıl konuşulacağını maalesef bilmediğini görüyorum. Burada birçok kişi arkadaştır, yani birbirini tanır, böyle itici lafları aramızda görmek istemiyoruz. Oyun klasörünün amacı PC/PS/XBOX oyunlarını anlattığımız bir klasördür. Burada küçük çocuk gibi A ile başla S ile bitir oyunları oynanmaz, bu oyunu gidip kendine uygun bir yerde oynamanı öneriyorum sana.

Arkadaşlar yeni üye kazanmak istiyoruz ama böyle anlayışsız insanlar olacaklarsa bu üyeler hiç olmasınlar daha iyi, başımız ağrımamış olur.

KESİNLİKLE KATILIYORUM

sweetyalien
27-04-2005, 11:43   |  #11  
Yıllanmış Üye
282 mesaj
alıntı:

kesinlikle katılıyorum. sonuna kadar haklısın elvis32.

cico
27-04-2005, 19:03   |  #12  
Yıllanmış Üye
561 mesaj
alıntı:

nedemek şimdi bu ben elvis gibi oturup açıklama yapmazdım ama neyse şimdilik terbiyemi takınıyorum....dünkü çocuk...KızgınKızgınKızgınKızgınKızgınKızgınKızgınKızgınKızgınKızgın

Eyüp Korkusuz
28-04-2005, 10:21   |  #13  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Konu içeriği saptığı için ve polemik yaratılmaması için kilitlenmiştir...