İzlediğiniz en kötü film nedir?

yalcinkurt
03-07-2009, 23:57   |  #1  
yalcinkurt avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj

Hep izlediğiniz en iyi film konuları mı açılacak? Bu konuyu açmamı sağlayan filmi 10 dk öncesine kadar izliyordum. Fakat; 30 dk. zor sabrettim. Filmin adı; The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor. Sizde izlediyseniz (daha doğrusu izleyemediyseniz) benim pil koptu bir sahneden sonra. Jet Li ile minik ordusu; O'Connell ailesi üzerine geliyordu. Silahlar, kurşunlar derken O'Connell ailesinin yanındaki bir kız kar adamları çağırdı. Ben de karşılık olarak sağ üst köşedeki kırmızı çarpıya bastım ve tık sildim. BeğendimRezalet. Güzelim The Mummy serisi ne hâle düşmüş yahu.Ölü Daha çok varda şu an çok sinirliyim bu filme onu yazdım.

ilginch
04-07-2009, 00:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

Otostopçunun Galaksi Rehberi
hiç bişey anlamadığım tek film! ne kadar saçma bir filmdir yahu...

gokhan38
04-07-2009, 00:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

dante kesinlikle tam bi sacmalık tı ayırdıgım zamana acıyom vallla.

panda34
04-07-2009, 00:26   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
Alıntı: yalcinkurt  
HEP İZLEDİĞİNİZ EN İYİ FİLM KONULARI MI AÇILACAK? BU KONUYU AÇMAMI SAĞLAYAN FİLMİ 10 DK ÖNCESİNE KADAR İZLİYORDUM. FAKAT; 30 DK. ZOR SABRETTİM. FİLMİN ADI; THE MUMMY: TOMB OF THE DRAGON EMPEROR. SİZDE İZLEDİYSENİZ (DAHA DOĞRUSU İZLEYEMEDİYSENİZ) BENİM PİL KOPTU BİR SAHNEDEN SONRA. JET Lİ İLE MİNİK ORDUSU; O'CONNELL AİLESİ ÜZERİNE GELİYORDU. SİLAHLAR, KURŞUNLAR DERKEN O'CONNELL AİLESİNİN YANINDAKİ BİR KIZ KAR ADAMLARI ÇAĞIRDI. BEN DE KARŞILIK OLARAK SAĞ ÜST KÖŞEDEKİ KIRMIZI ÇARPIYA BASTIM VE TIK SİLDİM. BeğendimREZALET. GÜZELİM THE MUMMY SERİSİ NE HÂLE DÜŞMÜŞ YAHU.Ölü DAHA ÇOK VARDA ŞU AN ÇOK SİNİRLİYİM BU FİLME ONU YAZDIM.
The Dark Knight 2008, filmleri ingilizcelerini altyazısız olarak dinleyip
ingilizcemi geliştirmek amacıyla izlediğim için.
Filmde konuşmalardan çok, bolca kavga dövüş ve aksiyon sahneleri olduğundan hiç işime yaramamıştı.
20 dakka kadar izleyip bırakmıştım.

SaGoPa KaJMeR.
04-07-2009, 01:01   |  #5  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

İzlediğim En Kötü Filim Destere Türk Filmi..

ParanoiD
04-07-2009, 01:49   |  #6  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
1,900 mesaj

Çok var aslında.Garip hiçbirinin ismi aklıma gelmedi.Ama ben her filmi sonuna kadar izlerim.Ortalarında sıkılsamda sonu öyle biter ki filmin sanki ortalarında hiç sıkılmamışım gibi bir anda en sevdiklerim arasına girer.Ama bu yazdıgın kritere girmeyen bir çok film var izledigim malesef.