İzleyin :O

tayyip62
31-05-2011, 00:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

http://www.swfcabin.com/swf-files/1288791752.swf
Bu arada mesaj sayıma dikkat beyler :D

Son Düzenleme: tayyip62 ~ 31 Mayıs 2011 00:21
Banned
31-05-2011, 01:40   |  #2  
Banlandı
688 mesaj

mesaj sayin basarili :D yanliz sunu soylym o ocuga yazik aklinda suan din  iman kuran peygamber gibi kavramlarin olcagina zibidilerin serserilerin yaptigi seyleri soylyr   gerci kim nasil yetistirirse yetistirsin ya cocugunu Ahirette hesabini babasida anneisde ceker sizi guluyorsunuz ama o cocuk   ileride bunlari yapar  

Allahim karsima hep cirkin kadinlari cikarsin cikarsin ki zina yapmaktan kendimi alikoyayim  icki icmekten ve harama bakmaktan  siz daha gulun bakalim ne zaman anlicaksiniz gercegi bilmyrm herhalde olunce simdi dalganizi gecin gulun yiyin icin  kizlara kayin ama sunu unutmayin Allahin sizin gibi insanlari umursadiginida sanmayin cunku Allah sadece gercek muminleri sever  sizleri seytan umursuyor gencler seytan onun eline dusun bakalim

kirpikral123
31-05-2011, 02:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
772 mesaj

Hayat o kadar güzel o kadar özel bir şeydir ki ama kıymetini bilene...Tanrı vardır çünki insanoülu halen nasıl yaratıldık neden varız nereye gdiyoruz sorularına cevap aramaktır ve daha uzunca bir sure arayacak gibi gözukmektedir.Birde bizden buyuk hayatta tum zorluklarda bize destek olacak ilahi bir kudrete olan ihtiyacımız gunden gune artmaktadır.Eğer Tanrı hayatta bazen yoldan saptım ne bileyim bir kıza kaydım diye beni cezalandırıcaksa Araplar yandı bir kadının ustune binlerce kuma getirip onlara defalarca kayıyor.Kaymayı geçelim ben içki içtim diye ben gunahlar denizinde boğacaksa araplar yandı hatta çoğu musluman yandı bir çok kişi içiyor çunkı.Sigarada aynı şekilde artık nerdeyse tum ergenin elinde olan bişey...Bunlar iyimidir hayır kullanmayalım kullananları uyaralım.Sadece şunu demek istiyorum herkesin dini herkesin hayatı kendine başkalarından din bilgisi almaya din bilgisi vermeye gerek yok okulda ztn tum ayrıntılarını öğreniyoruz uymak yada uymamak bizim elimizdedir.Ve Tanrının beni sigara içiyorum içki içiyorum diye cehenneme atıp unutacağımı ve diyelim ki annem babam beni yanlış yetiştirdi diye onlarıda hadi sizde onun yanına diceğini hiç sanmıyorum.Tanrı kimin ne olduğunu çok ii biliyordur eminim...

kirpikral123
31-05-2011, 02:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
772 mesaj

Tanrıdan hep karşına çirkin kız çıkarmasını isteyen arkadaş sen kendine uçkuruna guvenmiyormusunda böyle diyorsun?Ben yıllardır bir kızla çıkıyorum hiç bi zaman onu aldatmadım ha sokakta kız görmuş ve of ne guzel kız demişimdir ama asla gerisini duşunmedim getirmeyede gerek duymadım.Tanrı sana çirkin kızları versin göstersin evet guzellerde bize kalır böylelikle göz zevkimiz bozulmaz...

Son Düzenleme: kirpikral123 ~ 31 Mayıs 2011 02:26
kirbas
31-05-2011, 10:09   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
157 mesaj

herkes hakettiğini bulur

Qk†ay
31-05-2011, 10:58   |  #6  
Yıllanmış Üye
300 mesaj

12yaşındaki cocugun aklında din peygamber falan mı olmalı yani? olaya dogru girmiş yanlış çıkmışsın. bu yaşta çocuk bisiklete binmeli bilgisayarda oyun oynamalı. din peygamber bu yaştaki cocugun anlayacagı (sadece anlamasıda yetmez) uygulayacağı şeyler değil

Banned
31-05-2011, 15:14   |  #7  
Banlandı
688 mesaj

dinimizce 7 yasinda namaza baslanir bir sana sunu hatirlatirim ikincisi ise Allahin 99 isminin arasinda tanri yoktur Allah vardir el malik vardir es selam vardir tanri yoktur bunu da soylemek isterim Herkes kendinden sorumludur bu hayatta  ve baskalari ne yaparsa yapsin ama sunu soylemeliyim ki istediginizi yapin Allahinda cok umrumda yaptiklariniz nasil olsa olunce seytanin tuzaklarinin nasil olcagini gorursunuz kisa Koclar  ayrica isterseniz peygamberimizin sohbetinde seytanin insani nasil kandirdigida ortaya cikmistir Peygamberimiz Sorar Sen cocuklari nasil kandirirsin bak dikkat et cocuk diyorum ( Seytanin cevabi da nedir biliyormusun sana yemin lolsun ki Ya Muhammed bizim cocuklarla onlar  oyle neseli oynarlarki) demistir yani kisaca cocuk diye bir sey yok 7 yasinda namaz sarttir istedigini kitabi istedigin  kaynagi ac gercegi gorursun  Gerci banane  ya Kimin sonunnu ne olcagini zaten Allah bilir ben sadece uyarmak istedim

AYRICA BIR DIPNOT

BEN BENI YARATANI BENI COK SEVEN BIR VARLIGI ASLA SEYTANIN OYUNLARIYLA UZMEM

Son Düzenleme: stalker35ugh ~ 31 Mayıs 2011 15:20
Banned
31-05-2011, 15:17   |  #8  
Banlandı
688 mesaj

Ayrica ben 20 yasindayim ve Sana Allahimin uzerine peygamberimin uzerine yemin ederim ki bir gr alkol icmedim zina yapmadim ve kimsenin hakkini yemedim sence neden ?

bunun tek nedeni var icimde olan Iman sayesinde ama inan bana o kadar cok yapardim ki zina degil aklin hayalin almazdi sirf kendimi seytanini elinden dusmekten korudugum icin yapmadim icki icebilirdim ama 1 gr icmedim neden cunku Ben beni seven bir varligi Asla Ama Asla Uzmem

Qk†ay
31-05-2011, 15:53   |  #9  
Yıllanmış Üye
300 mesaj

stalker hocam iyi anladık dindar birisinde bu forumda konuşulacak şeyler değil bunlar. niye anlatıp duruyorsun yani. 7 yaşında cocuk dediğin daha ilk okul 1.sınıfa giden insan. ne anlar dinden ibadetten. 7 yaşında ne yaptıgını bilmeyen cocuk namaz kılsa nolur kılmasa nolur. babası annesi abisi istiyor diye kılar oda gösteriştir babasını taklit edip yatar kalkar. istediğiniz buysa sorun yok. adamın okudugu masal kitabı yerine onu okuma Kuran oku dersen çok mu yararlı faydalı iş yapmış olunuyor? diyorum o yaşta ki çocugun okuyacagı şey masal kitapları oynayacagı şey sokakto top bisiklet. isterseniz 3 yaşında bağlayalım kafalarını

yhut
31-05-2011, 16:03   |  #10  
Üye
97 mesaj

oktay çok haklı

Banned
01-06-2011, 12:47   |  #11  
Banlandı
688 mesaj

ben kafalarını baglayın demiyorum benim demek istediğim şu o zaman  7 yaşındaki çocugun eline sigara veririler tutsun diye iyi hoş   bak karıya bak kıza bak derler büyünce sende her erkek adam gibi içersin derler peki çocuğa din kitap peygamber sevgisini aşılamak mı iyi yoksa bu mu iyi şimdi oktay çok haklı diyen sen bana bunu bi söyle anlıcam  ayrıca 7 yaşında ne yaptığını bilmeyen demişsin hergün televizyonlarda duyuyoruz 12 yaşındaki çocuk yok tecavüz etti yok başka birşey yaptı

Qk†ay
01-06-2011, 16:11   |  #12  
Yıllanmış Üye
300 mesaj

7 yaşındaki cocugun eline sigara verenlere iyi demiyoruz ki. ayrıca hani dinde zorlama yoktu? 7 yaşındaki cocuga neden bişeyler aşılıyoruz? bu cocugun aklı yok mu kendisi öğrenemiyor mu?

"hergün televizyonlarda duyuyoruz 12 yaşındaki çocuk yok tecavüz etti yok başka birşey yaptı"

hocam sen hangi dünyada yaşıyorsun? ne içtin?

Banned
01-06-2011, 18:08   |  #13  
Banlandı
688 mesaj

bana duymdim deme bingolde ysanan bir olay sozlerime dikkat et zorla anlatmak demedim asilayarak yavasca zaten kendisi ileride anlr ama herkes Ibrahim peygambr degildir bu lafimi da unutma

ebu77
01-06-2011, 22:04   |  #14  
ebu77 avatarı
Üye
98 mesaj
Alıntı: stalker35ugh  
dinimizce 7 yasinda namaza baslanir bir sana sunu hatirlatirim ikincisi ise Allahin 99 isminin arasinda tanri yoktur Allah vardir el malik vardir es selam vardir tanri yoktur bunu da soylemek isterim Herkes kendinden sorumludur bu hayatta  ve baskalari ne yaparsa yapsin ama sunu soylemeliyim ki istediginizi yapin Allahinda cok umrumda yaptiklariniz nasil olsa olunce seytanin tuzaklarinin nasil olcagini gorursunuz kisa Koclar  ayrica isterseniz peygamberimizin sohbetinde seytanin insani nasil kandirdigida ortaya cikmistir Peygamberimiz Sorar Sen cocuklari nasil kandirirsin bak dikkat et cocuk diyorum ( Seytanin cevabi da nedir biliyormusun sana yemin lolsun ki Ya Muhammed bizim cocuklarla onlar  oyle neseli oynarlarki) demistir yani kisaca cocuk diye bir sey yok 7 yasinda namaz sarttir istedigini kitabi istedigin  kaynagi ac gercegi gorursun  Gerci banane  ya Kimin sonunnu ne olcagini zaten Allah bilir ben sadece uyarmak istedim

AYRICA BIR DIPNOT

BEN BENI YARATANI BENI COK SEVEN BIR VARLIGI ASLA SEYTANIN OYUNLARIYLA

tam bu 7 yasinda namaz hususunu ben dile getirecektim duygularima tercuman oldun.

M.G.G
06-06-2011, 14:11   |  #15  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Coca-Cola içen mollalara....
Edit:Yanlış anlaşılmasın ben coca-cola içiyorum ve en fazla kevseri biliyorum :D

Son Düzenleme: M.G.G ~ 06 Haziran 2011 14:12