javada chart

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ozii
03-02-2005, 09:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar javada applet üzerinde grafik çizmek istiyorum aslında bunu çizebildim fakat grafikler görsel açıdan fazla güzel olmadı onun için applet üzerinde chart kullanmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum Lütfen bana yardımcı olun...hatta bu konuda deneyimli iseniz ve vaktiniz varsa birlikte yapalım bunun için uygun bir miktarda ödemeye hazırım... TEŞEKKÜRLER

SeRBoY_WHiTe
09-02-2005, 17:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Bu konuyu biraz daha acabilir misin? Yani bu olayı gerceklestirecegin ana java class'ı hangisi. Hangi kütüphaneleri ekstra olara import ediyorsun. Ben tam anlayamadım bu chart olayını. Biraz daha acıklama yaparsan guzel olur.
Ama ilk aklıma gelen gif e benzeyen hareketli uygulamalar(tabii gordselligi bizim kullanacagımız resimlere kalmıs)oldu. Bilmem dogru mu?
Lutfen biraz daha ac konuyu. Kolay gelsin!...

SeRBoY_WHiTe
17-02-2005, 18:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Özel msj ını aldım ve cvp yollladım!...

SeRBoY_WHiTe
21-02-2005, 15:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Chart meselesini suan uzerinde durdugum programlama teknolojisi olan C++ da biraz arastırdım. Fakat bu is anladıgım kadarıyla saglam fonsiyonlar istiyor. Matematigin o kadar iyi mi? Tavsiyem JBuilderda bu konuyla ilgili bir wizard olup olmadıgını arastırmak olacak. Kolay Gelsin!