JDownloader kahraman değilmi yoksa?

gece_yolcusu09
02-03-2011, 22:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Arkdaşlar sonunda tek link ve torrent arama savaşıma son verip internetteki parça parça indirilen Blueray filmleri indirmek için program kullanayım dedim. Daha önceden böyle programlar olduğunu biliyordum fakat çok övülen bu programdan nedense memnun kalmadım.

1-Jdownloader programı Hotfile ve denediğim diğer sitelerdeki captcha, yani doğrula resimlerini otomatik tanımıyor, sadece rapidde böyle birşey istemedi. E o karakterleri girmek için pc başına geleceksem zaten programın bir anlamı kalmıyor. bir yerde hotfile için sadece ilkini istiyor sonra istemiyor diye bişey gördüm bilmiyorum doğru mu...

2-rapidde indirirken maximum hız 50'ye çıktı. Normal sitesinden indirsem biliyorum bu 100 den aşağı inmez.

Sizce bu sorunlar neden ve çözümleri neler?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sanırım uzun açıklamaları yoktur. Yol gösterirseniz ben de araştırıp bulabilirim icabında. Teşekkürler sevgiler saygılar...

kaan26
05-03-2011, 21:16   |  #2  
Üye
70 mesaj

ben bütün filmlerimi rapid linkleriyle indiriyorum kullandığım programın adı majorshare rapidshare downloader  birde programa modem reset programı ekledim her part bittiğinde modeme reset atıyor
yani hiç uğraştırmıyor beni ben sadece klasörde biriken partları birleştiriyorum okadar.

kaan26
05-03-2011, 21:18   |  #3  
Üye
70 mesaj

modem reset programı eklersen rapidshare deki  iki part arasında bekleme yapmazsın

gece_yolcusu09
07-03-2011, 00:24   |  #4  
OP Taze Üye
15 mesaj

Bu bahsettiğim program da otomatik olarak reset atıyor modeme ama captcha sorunu var. Hotfile sorununu hallettim hatta bu forumda ad paylaştım fakat bu da başka sorunları beraberinde getiriyor. Bu sefer başka sitelerin captchalarını algılamayabiliyor. Neyse bakıcaz artık

Kaan26 kardeşim peki istediğin filmin rapid linkini herzaman nasıl bulabiliyorsun ki. Arama yapıyorum istediğim filmi hep başka sitelere upload etmişler mesela o zaman mecbur kalıyoruz. Bide dediğin programda indirme hızı nedir? sonuna kadar kullanıyomu bağlantı hızını?