JET-WAY m26gt3-svp ACİL YARDİMMM!

efe_constantine
04-04-2008, 18:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

2 hafta once kadar bu anakartı aldım ustunde amd x2 4200+ işlemci ve asus eax1550 pcı-ex  ekran kartı var hıcbır sorunu yok ancak uzun sure yaklasık 5 6 saat kadar pc yı acmayınca acmak ıcın 10 dakka ugrasıyorum monıtoru falan acmıyor ugrasıp actıgım zaman da hıcbır sorun cıkarmıyor yenıden baslatıncada duzgun tek sorun uzun sure acmayınca kasa kendını acmıyor yardım edersenız bılgısı olan varsa sevınırım

Kapalı Hesap (34907)
05-04-2008, 08:10   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım forum kurallarını okumanı rica ederim.

forum kurallarından alıntıdır...

"LÜTFEN YARDIM EDİNNNN PLZZ" gibi dilenci edasında başlıklar açmak. Tabii ki CHIP Online forumları bir paylaşım alanıdır ve konu hakkında bilgisi olan her üyemiz size yardım etmeye çalışacaktır. Ama sorununuzu daha açıklayıcı başlıklarla gönderirseniz, yanıtınızı daha hızlı alabileceğinize emin olabilirsiniz.

Bu kurallar forumlar için olduğu kadar, özel mesajlaşma sistemi için de geçerlidir.

efe_constantine
06-04-2008, 21:56   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

bilader git diger mesajalrı oku bu tur baya mesaj var geldın banamı taktın ılk defa bır forumdan yardım ıstedım muhtarmısın nesın anlamadım biliyorsan yaz bilmiyorsan sus cok zor degıl o kadar ınsan arasında bı sen nedense senın gıbılerde hep benı bulur bıde bu mesaja cvp yazma lutfen senın gıbı dusuncesı olan bı ınsanlada tartısmak ıstemıyorum ıyı gunler

aslancimbomum
12-04-2008, 16:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
287 mesaj

kasanın elektrik çıkışlarını ve girişlerini kontrol et
power supply'ı konrol et
mümkünse başka elektrik kabloları dene
gene aynı oluyorsa en yakın bir bilgisayarcıya anlat durumu güzel bir anlatımla sana daha faydalı bir bilgi verecektir...