K700i içindekiler kurtarılabilir mi?

Ertandj
16-07-2007, 14:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

Merhaba, arkadaşlar. Bende k700i telefon vardı 2yıl önce almıştım, 4 gün önce kapandı ve bir daha açılmadı. Tamir etmeye götürdüm bana mekanik sorun değil yazılımsal bir sorun olduğunu söylediler. Ben doğal olarak içindekileri kurtarabilecekmiyim diye sorduğumda, mümkün olmadığını söylediler. Benim isteğim içinde neredeyse 400'e yakın telefon numarası ve birkaç tane mesaj vardı onları kurtarabilmek mümkün mü?
Bir iki forumda sordum cevap gelmedi, bu kadar ümitsiz mi durum. Ben kabloyla bilgisayara bağlasam bile telefonu tanıtamıyorum, ayrıca kurtarmak için hangi yazılımı kullanacağım onu da bilmiyorum.

Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz. Hala inanamıyorum bu kadar telefon numarası kaybolacağına.
Şimdiden teşekür ederim

omer_6134
16-07-2007, 22:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

eğer her şeyi hafıza kartına yüklediysen şarkı resim gibi bunları bilgisayara atabilirsin.rehberdeki telefon numaralarınıda sım e kaydettiysen onlarıda bilgisayara at eğer atamazsan hafıza kartını başka bir telefona sok,sonra numaraları bir yere not al.

Son Düzenleme: omer_6134 ~ 16 Temmuz 2007 22:48
Ertandj
19-07-2007, 10:21   |  #3  
OP Yeni Üye
27 mesaj

Arkadaşım sağ ol tavsiyen için, ama sorun şu ki k700i telefonun kart takma yeri yok, senin bahsettiğin ancak k750'den sonraki modellerde var bildiğim kadarıyla. Ben yeni yazılım yükledim telefona, tabii doğal olarak içindekiler gitti, simdi kaybolan telefon numaraları tek tek bulmaya çalışıyorum.

Yine de bilen varsa bu modellerdeki telefonların içindeki bilgileri kurtarmayı (telefon açılmadığını varsayarak) yazabilir, ben yararlanamasam da en azından diğer arkadaşların benzer birşey başına gelirse çözüm olsun.

Teşekür ederimBeğendim şimdiden.

Son Düzenleme: Ertandj ~ 19 Temmuz 2007 10:25
altaytuna
26-11-2007, 22:09   |  #4  
Yıllanmış Üye
250 mesaj

Geçen aylarda chipte bir yazı vardı bununla ilgili..

Uzman kişilerce bu işlem yapılabiliyormuş..Tabii masrafıda bayağı varmış herhalde...