Kablo sistemleri

sibelcetin
21-10-2023, 09:17   |  #1  
sibelcetin avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Koaksiyel Kablolar

:  50 Ohm, 75 Ohm empedanslı, bina içi CATV, CCTV, kablolu TV, UYDU, Telsiz ve Data iletişim sistemlerinde düşük zayıflama gerektiren yerlerde dağıtım kablosu olarak kullanılırlar. Bina içi, bina dışı, havai hat şebekeleri, yer altı tipleri, zırhlı tipleri ve askeri standartlara göre üretilen tipleri mevcuttur.  İki ve üç kat ekranlı tipleri  (Trishield) vardır. Ekranlama; dış elektriksel etkilere karşı koruma sağlar. HFFR malzeme ile üretilen tiplerde HFFR malzemeden dolayı yangın anında geç tutuşur  ve  büyük ölçüde kendiliğinden sönerler. Düşük duman yoğunluğuna sahip olup, zehirli ve aşındırıcı gaz çıkarmazlar. 2m kablo bayileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

sibelcetin
21-10-2023, 09:18   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Nexans Kablo

Nexans kablo firması, 1968 yılında kariyer hayatına adım atan bir firmadır. İlk yıllarında enerji kablolarının imalatını yapan firma, zamanla teknolojik gelişmeler üzerinde takipçi tavrını artırarak üretim ve gelişimi beraber yürütmüştür. Firma insan sağlığı başta olmak üzere; müşteri memnuniyeti, firma çalışan ilişkisi ve firma tedarikçi ilişkilerine oldukça önem vermektedir. Bu hassasiyetinden dolayınexans kablo bayilerisayısı giderek artmakta ve hızlı bir şekilde büyümektedir. Nexans kablo bayileriüzerinden alabilirsiniz