KAHRAMANMARAŞ

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Kaos-220
03-04-2007, 23:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
284 mesaj
Kahramanmaraş Maraş K.Maraş Tanıtımı Maraş VideoKahramanmaraş Maraş K.Maraş Tanıtımı Maraş Video
İzlemeye değer bir video daha... Kahramanmaraş
"Ben anamdan doğdum kalede bayrağımı gördüm. Ölünceye kadar da göreceğim. Biz bütün Türkler böyleyiz. Onu görmemek için ya kör olmak ya da ölmek lazım. Kör değilim. O halde onu görmezsem öldüm demektir. Hem bilir misiniz, bayrak için ölmek bizde şehit olmaktır ve en büyük şereftir. Yalnız ben değil, küçük-büyük, kadın-erkek bütün Kahramanmaraşlı Türkler, her Cuma sabahı uyanınca ilk önce kaleye bakar, bayrağımızı görürüz. Yaşadığımızı anlar ve Allah' a şükrederiz. Sen bizi topla tüfekle susturacağını sanma. Bir gün senin silahlarınla karşılaşacak olursak, biz çoluk çocuğumuza top tüfek sesi duyurmayız. Önce onları biz öldürürüz, sonra evlerimizi ateşe veririz. Arkamızda bekleyenimiz, ağlayanımız kalmadıktan ve şehir kül olduktan sonra da karşına çıkarız. O zaman istersen bütün dünyanın silahlarını getir, bizi ölümden korkutamazsın."

Aşıklıoğlunun bu konuşması daha sonra mücadele parolasının kaynağı olacaktır.

"Maraş bize mezar olmadan, Düşmana gülzar olamaz."

Son Düzenleme: Kaos-220 ~ 04 Nisan 2007 21:39
BOOMFUNKMCS
03-04-2007, 23:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

paylaşımın için teşekkürler.çok güzel gösterim.