Kalp Krizine Kesin Cözüm Megerse Soganmış

Me Not Working Hard
27-04-2010, 23:49   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
749 mesaj

Evet Yanlış Duymadınız Adamın Biri Bizim Dükkanın Önünde KalpKrizi Geçirdi Ordaki Salaklarda Adamın Agzından Kan Geldi Dili Dışarı Cıktı Bunlarda Sara  Sandı Ama Nedense Beyaz Sıvı Cıkmadı Hemen Sara Dediler Adam Artık Şoktanmıdır Dilini Dışarı Cıkarıyordu Adam Bi An İçin Nefes Aldı Hepsi Bıraktı Adam Kendine Geldi Die Adamsa Geberiyor Oysaki Hemen Sogan Aldılar Adamın Başına Soganın Suunu Falan Sıktılar Koklattılar O Sırada 5 Dk Sonra Zeki Biri 112 Arayalım Dedi Aradık Bize Adamın Başını Saga Sola Oynatın Dendi Tabi Bunlarda Hala Sogan Veriyorlar Arada Sohbet Falan Ediyorlar Ben İçimden Kalpkrizidir Şunun Gömleginin Yakasını Açam Dedim Ama Etrafta Adama Su İçirmeye Kalktılar Adamın Agzını İngiliz Anahtarı İle Açtık Daha Ne Olsun Bu Dediklerim Olurken 20 Dk Sonra Ambulans Geldi Adam Oldu Dedik Ama Adam 15 Dk Sonra Birden Kendine Geldi Tabi  Adamın Gözleri Ateş Oldu Sonra Bizim Patron Cok Zeki Gitti Dükkanda Müşteri Bekliyor İçimden Buna Sövdüm  <p
Sakın Denemeyin Büz Denedük Bi Halt Yammıyor Sakın  Soganmış,Kilise Hacıymış,Kutsal Suymuş Siz İnanmayın Sadece 122 Arayın Ve Olayı Anlatın Sara Olmayan Adamın Akrabaları Geldi Sara Degil Dediler Hala Adam Sara Geçicek Diyorlar Neyseki Sonra Ps3 Oynadım Adamın Haliyse Berbet 150 Kilo Vardı Rıhat Adam Geberse Üzülmem Ama Gözümün Önünde Olunca Panik Oldum Sogan Yada Kutsal Su İşe Yaramıyor Lütfen Denemeyin

hamann7725
28-04-2010, 02:11   |  #2  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

bu ney yaa :D:D

Me Not Working Hard
28-04-2010, 10:19   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
749 mesaj

Kesinlikle Şaka Degil Hepsi Birebir Şahit Oldum Gerçek O An Kendi Saglıgımı Düşündüm Adam 200 Kilo Vardı En Az Tabi Sabah Beyaz Ekmek Yiyerek Güne Başladım Bana Bişey Olmaz Daha 17'Yim Demicem Ama Adamda Su Aygırı Gibiydi Adamın Gögsünden Degilde Göbeginden Kalp Masajı Yaptılar Daha Ne Olsun:S

MY_KIL
28-04-2010, 12:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
351 mesaj

:D :D :D :D :D kardeş valla cem yılmaz bile böle espri yapamıyo :D :D

Me Not Working Hard
28-04-2010, 13:52   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
749 mesaj

Güzel Memleketimde Aglanacak Halimize Gülüyoruz KalpKrizi Geçiren Adama Sogan Yedirdik Ya Daha Ne Olsun Bakkalın Soganlarını Bitirdik Ulen:D
Şaka Gibi Ama Gözüm Açık Gidicem İnsan İşte
Her An Birileri Ölüyo Onlara Üzülmüyüpte Yoldaki Adama Üzelmek Zaten Bana Garip Geldi
Zaten Doktorlar Gelince Adamı Bıraktık Öldü Die Doktorlar 15 Dk Kalp Masajı Yaptı Sonra Makinayla Şok Verdi Nie Şoku Sonradan Verdi Bilinmez Ama Dedigim Gibi Adama Su İçirenler Oluyordu Az Kalsın