Kasa İçi Su Soğutma

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
HektorThePrince
29-01-2005, 14:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Arkadaşlar kasa içi su soğutma kurmak istiyorum. Hangi markaları önerirsiniz? Kasam akrilik(şeffaf) kasa olucağından güzel görünmesini de istiyorum, ayrıca kasa içine yerleştireceğim için cd sürücüye falan da yer kalmalı...

Gökhan Varişler
30-01-2005, 14:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

Ne tür bi soğutma sistemi süşünüyosun su soğutmalımı hava soğutmalımı?

Banned
31-01-2005, 10:23   |  #3  
Banlandı
1,157 mesaj

Marka olarak değil de ayrı ayrı düşünsen iyi olur.
gir www.dijitalcenter.com 'a,bak ürünlere kafana göre takıl.Hem orda resimleri de var.Senin göz zevkine hangisi uyarsa onu al...Böyle daha verimli olur.

jaina
31-01-2005, 13:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,406 mesaj

İyide kardeş eğer kasan akrilik olsunda, nasıl içine sığdırmayı düşünüyorsun? cms stacker gibi içine benim bile girebileceğim devasa bir kasa ya ancak uyuyor bu su soğutmalar, o yüzden ya yaptıracaksın yada dışarı koyacaksın. Ankarada oturuyorsan iyi yapan biri var, ah ben orada otursam koşardım o abiye ama....

kane
02-02-2005, 00:23   |  #5  
Üye
92 mesaj

selamlar
jaina sen hangi su sogutmaya baktin bilmiyorum ama bu sogutma sistemleri okadar gozunde buyuttugun kadar degil eger tek radjatorlu alirsan kasanin icine pasalar gibi sigiyor  yok cift dersen ona birsey diyemem mecburan radjetor disarda kaliyor  su pompasi ise kasanin icinde kaliyor asgida linke bir goz gezdir arkadasim buradan fikir edine bilirsin www.asetek.com/default.asp?showP ... Section=2&menuID=-1
ve http://www.aqua-computer.de/
buralarda su ve gaz sogutmayla ilgili herbilgiyi alabilirsin siteler ingilizce ama satece sogutmayla ilgili biraz cik vaktini alir ve burada gordugun markalari istanbuldaki bir cok firma satiyor ben parca parca topladim birtane bana toplan 310 euro ya mal oldu ama her iki islemciyede uyumlu CPU, chipset,akran karti, ve hartdisk ama henuz almadim siparis verdim herhalde 2/3 gune elimde olur

jaina
08-02-2005, 01:06   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,406 mesaj

Ya iyide kane kardeş birşey sormak istiyorum, kaç kişi bu soğutmalari kendi kurabilir?

birde tek radjatörlü bir su soğutma, nasıl tam olarak işlemci vede ekran kartını soğutcak? Yada istenilen düzeyde? S
Sonuçta pompanın devri küçük olacak,
Eğer büyük alırsanızda, ya kasayı özel olarak modifiye edip içine sokacaksınız yada dışarı koayacaksınz.