Kaspersky'a Değer Mi?

Ciim
05-08-2009, 17:39   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
454 mesaj

kaspersky en geniş veritabanı olan ve en hızlı virüse panzehir olan antivirüstür kabul ediyorum. ama avira dan vazgeçmem

1. sistemi yavaşlatmıyor.
2. kasper rus malı (ruslara ambargom yok) sadece bir komplo teorisi gibi

şuan nasıl çoğunluk microsoft kullanıp teslim olmuş durumda ve yarın öbür gün istense microsoft tarafından bilgisayarlar ele geçirilebilecek durumdaysa.. ruslarda kaspersky antivirüs ile aynı tehlikeyi saçıyor.. komplo teorisinin ağa babası oldu ama paranoyak birisiyim napim :) ayrıca avira yetiyor o yetiyorken başkasına ne gerek var?

anvitirüsten önce hangi bilgiyi hangi sitede bulabileceğini ve hangi dosya türlerini çat diye açmaman gerektiğini bilsen yeter ;)

osmanhasimcan
05-08-2009, 20:16   |  #27  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

antivirüs değilde internet security ürününü öneriyorum size

Adanalı.
05-08-2009, 20:49   |  #28  
OP Yıllanmış Üye
2,336 mesaj
Alıntı: Ciim  
kaspersky en geniş veritabanı olan ve en hızlı virüse panzehir olan antivirüstür kabul ediyorum. ama avira dan vazgeçmem

1. sistemi yavaşlatmıyor.
2. kasper rus malı (ruslara ambargom yok) sadece bir komplo teorisi gibi

şuan nasıl çoğunluk microsoft kullanıp teslim olmuş durumda ve yarın öbür gün istense microsoft tarafından bilgisayarlar ele geçirilebilecek durumdaysa.. ruslarda kaspersky antivirüs ile aynı tehlikeyi saçıyor.. komplo teorisinin ağa babası oldu ama paranoyak birisiyim napim :) ayrıca avira yetiyor o yetiyorken başkasına ne gerek var?

anvitirüsten önce hangi bilgiyi hangi sitede bulabileceğini ve hangi dosya türlerini çat diye açmaman gerektiğini bilsen yeter ;)

Ruslarla ne ilgisi var bunun? Avira da Alman biz de diyek mi Avira PC'leri ele geçirecek diye? Lütfen böyle düşünmeyelim hem yapsa bile dava hakkımız var.

alpagun
05-08-2009, 21:06   |  #29  
alpagun avatarı
Yıllanmış Üye
492 mesaj

Ben başka bir şey soracağım. İlk sayfa da bir arkadaş internet üzerinden bilgisayar ürünleri satan bir şirketin linkini vermiş. O linkte, Norton İnternet Securtiy programı on taksit ve 78 TL. Ben ise, bir ay önce teknosa dan Norton'un Antivirus programını 84 TL ye aldım. Şimdi burada muazzam bir 'Kazık' durumu var.

Öğrenmek istediğim şey, internet üzerinden kredi kartı ile alış veriş riskli değilmi ? Kart numaramız ve şifremizi tanımadığımız insanlara nasıl güvenip de verelim ? Ama diğer tarftan verilen linkteki fiyatlar da çok câzip.

Bu sitelerden güvenli alış veriş nasıl olur ?

Son Düzenleme: alpagun ~ 05 Ağustos 2009 21:10
Erhan Tiryakioğlu
05-08-2009, 21:13   |  #30  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Bu Konuda Bulunan Herkesin Beraat Kandilini Kutlar Ve Bir Daha ki Beraat Kandiline Ermelerini Dilerim...

fdumanli
05-08-2009, 21:54   |  #31  
Yıllanmış Üye
414 mesaj

kaspersky aldığı parayı kuruşuna kadar hak ediyor.

kritooo
05-08-2009, 23:41   |  #32  
Taze Üye
14 mesaj

Karpersky bu paraya değer..

karacalı
06-08-2009, 00:22   |  #33  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

vatan bılgısayar senı dolandırmaz heralde :D