kaspersky anti-hacker

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
jongen
19-08-2005, 22:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

selam arkadaslar ben bugun computura kespersky anti-hacker yukledim bide registry mechanic yukledim simdi internete girdigimde baz i sitelere giremiyorum.bunlarla bi iliskisi varmidir,ama bunlari sildikden sonrada giremiyorum.yardimlarinizi bekliyorum.

Der Rote BaroN
20-08-2005, 01:38   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Programları kaldırdıktan sonra da giremiyorsan muhtemelen registry mechanic ten kaynaklanmıştır. İnternet seçeneklerinden IE özeliklerini resetlemen işe yarayabilir.

Banned
20-08-2005, 10:26   |  #3  
Banlandı
153 mesaj

bazı siteler denmiş dikkat edersen.güvenlik yapılandırmasını manuel yapılandırarak sorunu çözebilirsin.güvenlik duvarı seviyesini ortaya düşür sorun çözülür.sorun ayrıca bu dosyalar silinmeden önce başlamış.bunada dikkat edin.

jongen
21-08-2005, 03:36   |  #4  
OP Taze Üye
15 mesaj

arkasim su guvenlik yapilandarmasini birazdaha detayli anlata bilirmisin bana nereden ulasabilirim buraya falan,nelerde degisiklik yapmam gerekiyor.gibi.simdiden yardimlarin icin tesekur ederim.

Banned
25-08-2005, 19:34   |  #5  
Banlandı
153 mesaj

byte'ın sitesinden yardım alabilirsin. ben malesef kaspersky kullanmıyorum ve teknik desteğinide vermiyorum.teknik destek için kurmamam gerekli.bu problemi byte'ın sitesinde açıkladılar daha önce. ben panda yazılımlarının teknik destek ve servisindn sorumluyum.ancak ağustosun 1'inde antivirüs yazılım testi yapacağım ozaman msn'den yardımcı olabilirim.bekleyemem diyorsan başka yazılım kur şimdilik.benim msn: mercan85@yahoo.com burdan ulaşabilirsin.