Kaspersky Kendilğinden kapanıyor

HPQ-User
09-02-2009, 13:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Alper KIZIL sormuş:
iyi günler, bilgisayarıma format attım, güzelce ghostladım sonra aradan belli bir süre geçtikten sonra, kaspersky kendilğinden kapanıyor, tekrar ghostluyum hemen 1 saat sonra kendilğinden yine kaspersky kapanıyor, görev yöneticisi felan kapanıyor, yeniden formatladım, 2 saat sonra tekrar aynı işlemler geldi, başka yapacak bir şey aklıma gelmiyor, diğer bölümleri tarattırtım ama yinede sorun oluyor, başka virüs programları kurdum, onlarla temizleme yaptım, ama yine virüs bulaşıyor ne yapabilirim.
veya önerebileceğiniz bir sorun var mı?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Asus P5SD2-X Anakart
Pentium 4 3.0 Ghz İşlemci
2 Gb Kingston Ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

alper_kizil
09-02-2009, 13:30   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

iyi günler, bilgisayarıma format attım, güzelce ghostladım sonra aradan belli bir süre geçtikten sonra, kaspersky kendilğinden kapanıyor, tekrar ghostluyum hemen 1 saat sonra kendilğinden yine kaspersky kapanıyor, görev yöneticisi felan kapanıyor, yeniden formatladım, 2 saat sonra tekrar aynı işlemler geldi, başka yapacak bir şey aklıma gelmiyor, diğer bölümleri tarattırtım ama yinede sorun oluyor, başka virüs programları kurdum, onlarla temizleme yaptım, ama yine virüs bulaşıyor ne yapabilirim.
veya önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

Kaya Erdoğdu
09-02-2009, 13:49   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,281 mesaj

dediğin gibi virus girmiş o yüzden kapatıyo programını combofix ve kis 09 kur güncelle tarat

I Love GS
09-02-2009, 13:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

Driverleri filan belli bir flash diskinizden kuruyorsanız o flash diski kullanmayın veya bir bellek ürünü takmayın  internetten güvenlik programlarını indirin ve başka bir cd den kurun windowsu ;)
işe yarayabilir