kaspersky

aytacali
25-04-2007, 17:16   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
719 mesaj

Selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum pek çok merak ettiğim şey var:,
- kaspersky   dediğimiz bu programı ben bilgisayara yükledim ve 20 den fazla virüs buldu , bu bukduğu programlar genellikle windows çıkıyor bende pek bir şey bilmem şimdi bu bulduğu virüsleri silsem bilgisayara açılırken hata veriyor silmesen ayrı bir dert karantina latına al gibi seçenek de yok zaten sizce şimdi bu program iyi mi ?
-birde daha önceki açtığım forumlar ben bir internet adresi vermişti o hep karşıma çıkıyor bunu kökten silecek bir yöntem varmı bilenler yanıtlasın

Son Düzenleme: aytacali ~ 25 Nisan 2007 17:19
mustafa-k
25-04-2007, 17:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
365 mesaj

arkadaşım sen hangi virüs programı olursa olsun formattan sonra bişey yüklemeden kurman lazım aksi takdirde hangi virüs prog. olursa olsun sorun yaşarsın (şahsen ben çok yaşadım)

aytacali
25-04-2007, 20:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
719 mesaj
mustafa-k
arkadaşım sen hangi virüs programı olursa olsun formattan sonra bişey yüklemeden kurman lazım aksi takdirde hangi virüs prog. olursa olsun sorun yaşarsın (şahsen ben çok yaşadım)
arldaşım sende haklısın da işte format atamam bilgisiyarda değerli bilgliler var dvd ye atsam tam  22 dvd lik bir bilgi hemde önemli
daha sonra düzgün çalışacağı ne malum....

black_flood
25-04-2007, 22:19   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

eğer teredütün var ise panda antivirüsü denemeni tavsiye edebilirim dosyalara zarar vermeden virüs kodlarını hiç sormadan temizleyen tek yazılım.o dediğiniz sorulara gelince birçok antivirüste denedim sil dememlen herşey alt üst oluyor pandada sil diye bir seçenek yok zaten tek çözüm temizleme onun dışında karantina seçeneği bile yok.

adresinden indirebilirsin.

asimileci
26-04-2007, 08:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

panda dan uzak dur

avira antivir kaspersky nod32 kullan

bu üçlüden daha iyi virüs programları yok.