kaydttgim dosyalar sildigim hlde görünyr

HPQ-User
09-04-2008, 22:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

omer sormuş:
bilgısayarıma yukledıgım ve indirdıgım filmleri zamanında gerı donusum kutusundan sildigim halde hala isimleri ve uzantıları blgs.da gozukuyor bılgısayarım ıcınde search hanesıne aramak ıstedıgım herhangı bıseyde bunlarla karsılastım bunları tamamen nasıl sılebilirım yanı bı kayıt defterı gıbı tum yaptıgım işlemler gozukuyor soyle yazıyor.... recent ıtems (c:/users/kullanıcı adı/app data/roaming/microsoft/windows      ve bunların kaydedilmesini engelleyebilirmiyim ?  cok tesekkurler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
bilgisyarım dizustu blg. yurtdısından geldıgı icin ingilizce vısta home premium kullanıyorum ve inglzcem pek ıyı degil mumkunse cevabınızı bıraz detaylı verebilirseniz yani ıng karsılıklarını da yazabılırsenız cok yardımcı olmus olursunuz simdiden  cok tesekkur edıyorum..

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)

Kapalı Hesap (34907)
10-04-2008, 09:05   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım Microsoft Ayarlama merkezi imdadınıza koşuyor.,
Vista Beta versiyonu Bilgisayarınızın en iyi durumda olması için düzenli bakımada ihtiyacı vardır.Koruma-Temizleme-Ayarlama- ,seçenekleri ile hizmet veriyor...
sorununa çözüm bu linkte.,