Kayıp belleklere ulaşım

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
çankaya77
28-11-2005, 20:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar bil.c diskine diskine format attıktan sonra d sürücüsündeki özel bilgilerim kayboldu winxp c sürücüsünde idi format attıktan sonra c yi kontrol ettiğimde o biyt oldunu gördüm.winxp kurmak için bil.açtığımda winxp.c diskinden tekrar açıldı bu arada d diskimde boş gözüküyordu.winxp yi c ye kurmaya çalıştım uzun uğraşlardan sonra windowsun d diskine kurulduğunu ve disk adlarının değiştiğini gördüm.c diski kaybolmuş onun yerine d ve e diski dvd romda f olmuş.başlangıç disketi ile açıp kontrol ettiğimde windowsun c olduğunu gördüm c yi tekrar formatlayıp winxp yi tekrar kurdum disk adları bu kezde e ve ı oldu ve win ı diskine kuruldu.sonradan e diskini c olarak dvd h idi onuda e olarak düzelttim ama ı diskinin adının değişmesine win.izin vermiyor.aslında benim isteğim ilk başta d diskimde olan kaybolan bilgilere tekrar ulaşabilirmiyim,biraz uzun oldu ama ne yapalım bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum

darkstar
28-11-2005, 23:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

yazdigin seyin sonuna geldiginde basini unutuyorum cok karisik olmus ama anladigim kadariyla sanirim formatladigin bolumdeki bilgilerine ulasmak istiyorsun bilgilerin uzerine yazdiysan biraz zor ama sunu deneye bilirsin ontrack easy recovery...

çankaya77
29-11-2005, 18:14   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

sn darkstar ilgin için teşekkürler dediğin gibi çok karışık oldu ama olayı başka türlü de anlatamam daha evvel defalarca yaptığım bir işti fakat son yaptığımda böyle bende anlamadım tekrar teşekkürler