kısa boylu kızlara tavsiyeler

samet61
15-04-2016, 14:16   |  #1  
samet61 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

kilo alın. boyuna gitmiyorsa enine gitsin işte. bi yerden kapanması lazım çünkü bu açığın. sonuçta uzun boylu zayıf kızla hacim ve ağırlık bazında eşit olmuş oluyorsunuz böylece. ondan sonra ''benim ondan ne eksiğim var'' demeyi bırakmış olursunuz, hatta bir süre sonra gtnüzle dağ devirecek kıvama geldiğinizde size karşı atılan bakışların çoğaldığına bizzat şahit olacaksınız. misal ben bu tiplerden hergün en az 10 tane görüyorum. çoğuna ister istemez göz ucuyla baktığım oluyor.

selim_firat
15-04-2016, 14:19   |  #2  
selim_firat avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 15
51 mesaj

sizden tek artısı boyu olan insanların sikik tavsiyelerine önem göstermeyin. 1.50 de olsanız bir erkeğin sizde bakacağı ilk şey yüz güzelliğinizdir. erkekler boya kadınlardan daha az önem veriyor. eğer yüzünüzü beğenirse, daha sonra muhabbetinizden de hoşlanırsa onun gözünde 1.70'lik kızdan hiçbir farkınız kalmaz merak etmeyin.

günlük yaşantı içinse diyecek bir şeyim yok. her özelliğin avantajları ve dezavantajları olduğu gibi kısa boyun da var. en azından topuklu ayakkabı giyebiliyorsunuz.

not: 1.60 boyunda da, 1.74 boyunda da, 1.68 boyunda da sevgilim oldu ve hiçbiriyle ilişkinin başında iken boylarını düşünmedim.