kızılay kanları satıyormu?

samet61
09-02-2016, 15:13   |  #1  
samet61 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

varlığına kesinlikle inandığım durum. çapa da lazım olduğunda tüm raporlar olduğu halde kan vermemişlerdi. sebep olarak bir sürü saçma sapan şey söylemişlerdi. o sinirle çıkmıştım ordan. daha sonra ne kadar doğru bilmiyorum ama zor bulunan kanların zengin hastalara yüksek fiyatlara satıldığını duymuştum birinden. buna pek ihtimal vermiyorum daha doğrusu vermek istemiyorum. ancak tüm kurumların çürüdüğü bu ülkede kızılay'ın temiz kalabildiğine inanmak saflık olur. ancak benim kan vermeyi kesme sebebim bu değil. verilen kanların suriyeden gelen teröristler için kullanıldığı düşüncesi. bu sebeple kızılaya bırak kanı bokumu bile vermem şu aralar.

kenpazhi97
10-02-2016, 09:40   |  #2  
kenpazhi97 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 11
75 mesaj

kilosu 5 lira kaçırma taze taze kan :)))

kenpazhi97
10-02-2016, 12:01   |  #3  
kenpazhi97 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 11
75 mesaj

bak kardeşim burası bi forum burda siyaset yapılmaz hele o insanların terörist olduğuna sen kimsinki karar veriyorsun yazcak başka bişey bulamadınmı
ayrıca sen kimden bahsediyorsun benim anladım kadarıyla suriyeliler tmm aralarında kötü insanlarda çıkabilir
ama onlar bizim din kardeşlerimiz sanki bizim milletimizde kötü insan yok emin ol bizim başımıza öyle biçey gelse başka biyere gitmek zorunda kalsak emin ol türkiyeden daha pislik insanlar çıkar dedim gibi
SEN KARAR VEREMESİİN BUNA ARALARINDA İYİ NİSANLARDA VAR HAKKA GİRİYORSUN !!!