Klasörler,güncelleme,msn!! başım dertte:(

StatioN
30-07-2008, 17:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
379 mesaj

millet noldu anlamadım ama yav iconlar değişti birden tüm iconlar bilgisayarımın iconundan oldu yeni klasör açıyorum yine aynı icon bilgisayarımın iconu oluyor
başlat menüsündeki klasörlerde de değişiklik var hepsi data iconundan oldular
msn açılmıyor neden onuda anlamadım önce hata veriyordu onar dedim sorun bulamadı hepsine tik işareti koydu ama oturum aç diyorum yine aynı hata:S
sonra windows güncellemelerini denetmeleme uyarısı geldi denetle dedim denetlemedi hata verdi:S ama internet bağlantım var istediğim gibi girip çıkıyorum nete...
sonra denetim masasına girp program kaldırmak için programa çift tıklıyorum tepki yok 50 kez enter lıyorum tepki yok!sağ tıklıyorum onar/kaldır seçeneğine tıklayım diye ki oda olmuyor tepki vermiyor:Snoluyor bu pc ye ya:S:S
geri yükleme yaptım ama olmadı geri yükleyemedi hata verdi msn silip yüklicektim uninstall yapamadağımdan oda olmadıKızgınKızgın millet formatsız bi çözüm getirecek var mı şunlara????? formatlarsam bütün arşivlerim gidecek oyun save lerimdeBeğenmedim
var mı şunları çözecek biri?DeliAlkış

StatioN
30-07-2008, 17:59   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
379 mesaj

yeni aklıma geldi ben bi vista dvd sini koyup onar diyim belki olur:)) olmazsa artık siz el atın yav

StatioN
30-07-2008, 18:15   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
379 mesaj

yuh onarım bile olmuyor arkadaşlar:S

fdumanli
30-07-2008, 18:20   |  #4  
Yıllanmış Üye
414 mesaj

Vista kurarsan verilerin gitmez.
C:\Windows.Old klasöründe eski sistem dosyalarını ve kendi dosyalarını bulabilirsin