klavyede basılan her tuşu kayıt eden programlar

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
emrecem
23-11-2009, 13:08   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

merhabalar arkadaşlar bir yardımınıza ihtiyacım var forumda aradım bir kaç iyi program buldum ama tstmin olmadım :( bana klavyemde basılan her tuşun detayını veren ve anı anına kayıt yaparn bir klavye takip programı lazım bildiğiniz bi program varsa ve benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler..

Kal-El
23-11-2009, 13:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj

Biz bunlara keylogger diyoruz ve sakıncalı programlar kategorisinde sayıyoruz.

emrecem
23-11-2009, 13:32   |  #3  
OP Yeni Üye
34 mesaj
Alıntı: Kal-El  
Biz bunlara keylogger diyoruz ve sakıncalı programlar kategorisinde sayıyoruz.
keylogger oldugunu bende biliyorum ve sakıncalı oldugunuda biliyorum zaten bu yuzden yardım istedim keylogger gibi işleyen bir program arıyorum biliyorsan yardımcı olmanı rica ediyorum bilmiyorsanda canın sağolsun

bektash
23-11-2009, 13:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj

Golden Keylogger

alien_fx
23-11-2009, 13:59   |  #5  
Yıllanmış Üye
5,671 mesaj

keylogger.
uzak durun derim.

emrecem
23-11-2009, 14:12   |  #6  
OP Yeni Üye
34 mesaj

bende keylogger istemiyorum zaten o yuzden buraya konu açtım arkadaş okumamış bile direk golden yazmış bende biliyorum neyin ne oldugunu arkadaslar alternatif program arıyorum..sistem izlemicem sadece klavyemin basılan yuşlarını kayıt eden bi program yeter...

PcMaKeR
23-11-2009, 14:43   |  #7  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Ücretli keylogger programları sorun çıkartmaz.
Programlama ile uğraştıysan birçok örnek mevcut ama bul birtane kaliteli keylogger uygulaması kullan derim yoksa senin aradığın gibi birşey bulmak zor ve zahmetli.

Keyloggerları herkes zararlı sanıyor ne kadar garip.

emrecem
24-11-2009, 15:21   |  #8  
OP Yeni Üye
34 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Ücretli keylogger programları sorun çıkartmaz.
Programlama ile uğraştıysan birçok örnek mevcut ama bul birtane kaliteli keylogger uygulaması kullan derim yoksa senin aradığın gibi birşey bulmak zor ve zahmetli.

Keyloggerları herkes zararlı sanıyor ne kadar garip.

proglamlama ile uğraşmadım arkadaşım.. sentinel diye bir program var ama anı anına kayıt etmiyor ben istiyorum ki sadece açtıgım an kayıt etsin ilk 2- 3 dk sorası muhım değil...

salihking
26-11-2010, 16:14   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

ücretsiz olarak kaliteli bir keylog bulamazmıyım?

hıdeyce
28-11-2010, 13:20   |  #10  
Yıllanmış Üye
133 mesaj

klavye takip programıklavye takip programı

ufak bir program 
çalıştırıp kapatıktan sonra pc neler yapılımış
gösteriyor açıklaması içinde var türkçe resimli 

mesela ben yahoo.daki e-mailem baktım veya başka bir işlemde olabilir başkası gelip prog. çalıştırdan çalıştırıp benim ne yaptığımı şifremi tek tek görebilir hepisini yazıyor 

Arkadaşlar kotüye kullanmamanızı dilerim aşağıda link'ini veriyorum indirebilirsiniz.

Download-Link: http://rapidshare.de/files/2183929/kay_t_takip.rar.html

ufak bir görünüm

feywrite
25-08-2011, 16:22   |  #11  
Taze Üye
3 mesaj

benim bu keylogger konusunda fazla bi bilgim yok sadece klavyeyle yazılan herşeyi kaydettiğini ve böylece kullanıcı şifrelerinin çalınabileceğini duymuştum bunun haricin de zararları var mı bilmediğim den soruyorum

yiğit34
16-03-2012, 06:54   |  #12  
Taze Üye
3 mesaj

merhaba ben istanbuldan yiğit   oğlum  14  yaşında  ve  faceden  bırılerı  ıle  goruşuyor  ,,şifresı bende  vardı  ama  istiyorum  unntuum  dıyor  vermıyor,,,bir şeyler  karıştırıyor  ya  allah  biliyor  ne  olur  bana  yardım  edın ,,,o  evde  bılgısayrdan  kaltığında  onun  face  şifresını  nasıl bulurum  allah  rızası   için  yardım  edın eğer  inanmıyorsanız  telefon numaramda  0 537 792 87 11...bir  gün  program  yaptığım  yerde sizi mısafır  ederım  istanbulda müzisyenim   seceneklerde  müzisyen yoktu  bende  bırını  işaretledım   ne olur  yardım edın

Kapalı Hesap (200174)
16-03-2012, 14:53   |  #13  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Uzak durun diyen arkadaşlar böyle bir program lisansı ile satılmakta..
Bir zamanlar banada lazım olmuştu
Bi zararını görmedim işimi gördüm kaldırdım.....

System Keylogger bilgisayarınızı gözetleyen bir programdır. Sisteminizden bütün sohbet muhabbetleri, keystokes, pencereler, uygulamalar, parolalar, websites, epostalar ve screenshots yaptığınız her şeyi  kaydeter.
System Keylogger ile internet üzerinden bilgisayarınızı ne yaptığını bileceksiniz.
KAYIT ETTİKLERİ
·  Keystrokes'in, yazdığı kayıtlar
·  Klasör faaliyeti
·  Website'nin ziyaret ettiği
·  Günlük uygulamalar
·  Muhabbetler, sohbetler
·  Gönderiren ve alınan e-postalar
·  Eposta veya FTP yoluyla faaliyetler
·  Screenshots kayıtlar
·  Güçlü ve sezgiyle elde edilen grafiksel arayüz

30 günlük lisansını satın almıştım..
Zaten 10 dakika deneme süresi var deneme sürümü hiç bi işe yaramıyor...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (49465) ~ 16 Mart 2012 14:55
LENO7
16-03-2012, 15:33   |  #14  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj
Alıntı: yiğit34  
merhaba ben istanbuldan yiğit   oğlum  14  yaşında  ve  faceden  bırılerı  ıle  goruşuyor  ,,şifresı bende  vardı  ama  istiyorum  unntuum  dıyor  vermıyor,,,bir şeyler  karıştırıyor  ya  allah  biliyor  ne  olur  bana  yardım  edın ,,,o  evde  bılgısayrdan  kaltığında  onun  face  şifresını  nasıl bulurum  allah  rızası   için  yardım  edın eğer  inanmıyorsanız  telefon numaramda  0 537 792 87 11...bir  gün  program  yaptığım  yerde sizi mısafır  ederım  istanbulda müzisyenim   seceneklerde  müzisyen yoktu  bende  bırını  işaretledım   ne olur  yardım edı
Çocuk 18 yaşından küçük olduğuna göre herşeyi yapmaya hakkınız vardır..

Bir program vericem ama programı kullandığınızda başınıza gelebilecek hertürlü zarar veya hasardan ben sorumlu değilim..eğer kabul ediyosanız tıklayın programın indirme sitesine gidin....