knight online sorunu

kudo
06-07-2007, 09:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

abi yeni knight online oyuncusuyum ya knight ilk açılışta 1470.zip falan yukluyor bu herzaman mı böyle yoksa bikere tek yuklüyor şimdi bende deep freeze var kapatacam bir kere zip leri yuklesin sonra deep freeze yi aktif edecem oyunu açınca direk start basacakmı yoksa yeniden zip leri yukleyecekmi?

bide abi benim adsl sınırlı 1 saat knight online oynarsam nakadar gider kota tahmini ? lütfen yardım

**************EMEĞE SAYGI****************

kudo
06-07-2007, 09:16   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi bide knigt online bi tehlikesi varmı oyunla bana virüs felan yolayabilirlermi pc mee _?

kenan363
06-07-2007, 10:28   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
33 mesaj

dipfriz yaparsan en son yüklediğinde kalır

mor_enginar
06-07-2007, 11:58   |  #4  
Yıllanmış Üye
300 mesaj
kudo
abi bide knigt online bi tehlikesi varmı oyunla bana virüs felan yolayabilirlermi pc mee _?
Eğer oyunda birilerine kanıp işte şu siteye gir bedava pre. var yok şu siteye gir GM para veriyor gibi yalanlara inanırsan o zamn trojanlar ile başın dertte demektir.Yok eğer sadece oyun oynayıp,resmi web sitesinden pre alırsan bi problem olacagını sanmıyorum.Ama hile kullanırsan (koxp,dupe vs) açmış olduğun karaktere yazık olur cunku en fazla 2 ay sonrasında banlanır.Benm 2 tane öyle oldu ordan biliyorumIslık.Ama artık oynamıyorum!Ninja

black_flood
06-07-2007, 12:22   |  #5  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

malesef geliyor oyunüreticiside atıyor virüs bir ara bilinmeyen bir virüs vardı ztrapta ve bütün antivirüsler direk unkown virüs uyarısı verip siliyordu 20 gün sonra yeni xtrap yaması çıktı ondada adamlar xtrap server dnslerine yönlendirme attığı için yüklenemez oldu.şimdi ise sorun yok ama yinede antivirüs bulundurmanda fayda var.