kontrolden çıkan İE8 ve Office

HPQ-User
24-02-2010, 23:38   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ucapacha sormuş:
İE8i neredeyse her çalıştırdığımda geliştirici araçları penceresi açılıyor ve sürekli yanıp sönüyor, otomatik olarak İE arkaplanda kaldığı için kullanılamaz hale geliyor. bu yüzden mecburen Chrome kullanmak zorunda kalıyorum. tüm güncelleştirmeleri yüklememe, kaldırıp yeniden kurmama rağmen sorun düzelmedi. ayrıca office i her çalıştırdığımda sürekli kaydet menüsüyle karşılaşıyorum. tamam ya da iptal desem de hemen tekrar çıkıyor.ekranda sürekli kaydet menüsü olduğu için de  office le çalışmak imkansız hale geliyor. tüm onarma,kaldırma, yeniden yükleme çabalarım sonuçsuz kaldı.şimdiden teşekkür

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
centrino 1.8 işlemci- 1,5 gb ram- 80 gb HDD-64MB tümleşik ekran kartı- XP SP3 ve Office 2007 SP2 kurulu NOD32 antivirüs

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/532.5 (KHTML, like Gecko) Chrome/4.0.249.89 Safari/532.5

Nicoll
25-02-2010, 20:52   |  #2  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Anlattıklarınıza göre virüs bulaşmış olma ihtimali var... Sisteminizi farklı bir antivirüs ile tarayın. Ayrıca Malwarebytes ve Spybot - Search & Destroy ile taramanızı öneririm.

ucapacha
28-03-2010, 15:49   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

valla birsürü farklı antivirüs ya da benzeri program denedim. bilinen başlıca tüm onarma ve temizleme işlemlerini yaptım ama sonuç değişmedi. hatta farklı bölümde kurduğum xpde de aynı hataları veriyor. explorerdan geçtik resmen de şimdi office de bela oldu... çalışmak neredeyse imkansız...F4 kısayolunu kullanmak imkansız hale geldi.. formatlayıp yeniden kuracam ama sorunun ne olduğunu anlayamamak çıldırtıyor adamı. lütfen yardım.