KPSS Hazırlık Sitesi

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
serhat_karaman
26-08-2008, 01:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

KPSS Hazırlıkta tüm dökümanların ve bilgilerin bulunduğu bir site.Ziyaretlerinizi ve görüşelrinizi bekliyorum.

www.kpsscafe.com

serhat_karaman
08-04-2009, 03:35   |  #2  
OP Taze Üye
12 mesaj

Uzun bir aradan sonra kpss hazırlık sitemiz tekrar yayın hayatına başlamıştır.KPSS ye hazırlanan tüm öğrencileri bekliyoruz.Saygılarımızla.

KPSS Portalı

ECHELON_
08-04-2009, 15:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj
serhat_karaman
KPSS Hazırlıkta tüm dökümanların ve bilgilerin bulunduğu bir site.Ziyaretlerinizi ve görüşelrinizi bekliyorum.

www.kpsscafe.com

hocam bu sayfa ne ayak ben girdim üye oldum ama ıp adresimi almaya çalışıyor site siz kimsiniz ve neden böyle çalışıyor bu site pusu mu var burada chıp uzmanları belki bakar

panda34
08-04-2009, 15:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
SCARFACE_
hocam bu sayfa ne ayak ben girdim üye oldum ama ıp adresimi almaya çalışıyor site siz kimsiniz ve neden böyle çalışıyor bu site pusu mu var burada chıp uzmanları belki
IP adresini almak için çok anormal şeyler yapmaya gerek yok ,
PHP'de $_SERVER['REMOTE_ADDR'] ile siteye giren kullanıcının
IP adresini alabilirsiniz gayet kolay bir şekilde ,
ayrıca zaten girdiğiniz sitelerin çok büyük bir çoğunluğu
kullanıcıların IP adresini kaydeder , özellikle Forum , Blog tarzı siteler.

serhat_karaman
11-04-2009, 03:20   |  #5  
OP Taze Üye
12 mesaj
SCARFACE_
hocam bu sayfa ne ayak ben girdim üye oldum ama ıp adresimi almaya çalışıyor site siz kimsiniz ve neden böyle çalışıyor bu site pusu mu var burada chıp uzmanları belki
merhabalar eğitimle ilgili bir sitede nasıl bir pusu olabilir.Otomatik bir eklenti o her girdiğiniz sitede zaten ekranda gözükmese bile alınıyor biliniyor ip adresiniz.Ben eğitimciyim kpss ye hazırlana gençler burda vardır diye siteyi tanıttım.Aksi hiçbir zaman düşünülemez.