Kullanıcı hesap sorunu

kosovali47
12-04-2008, 09:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
119 mesaj

arkadaşlar konuyu motor konusuna açmıştım buraya yeniden yazıyorum özür dilerim...

arkadaşlar resimde görüldüğü gibi ben bu olaydan kurtulmak istiyorum bilgisayar her açılışta bu olay çıkıyor eskiden böyle değildi format atıp xP'i yükledikten sonra böyle oldu ama ben böyle istemiyorum direk bilgisayara geçmesini istiyorum bunu nasıl hallede biliriz yardımlarını bekliyorum saygılar...

(Not: bir de msn'de okuduğum bir mail var ama alt tarafta 1 okunmamış E-mail yazıyor :( )

Banned
12-04-2008, 10:45   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

1.Kullanıcı hesaplarından apsnet hesabını silin sorun kalmaz.
2.Aşağıdaki kodları not dfterine yapıştırıp uzantısını .REG olarak kaydedin.Üzerine tıklayıp eklayin.(2. seçenek için Kaynak:wvdestek.com)

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]
"ASPNET"=dword:00000001

kosovali47
12-04-2008, 11:25   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
119 mesaj
khramn
2.Aşağıdaki kodları not dfterine yapıştırıp uzantısını .REG olarak kaydedin.Üzerine tıklayıp eklayin.(2. seçenek için Kaynak:wvdestek.com)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]
"ASPNET"=dword:

khramn

"ASPNET"=dword:

ellerinize yüreğinize sağlık artık karşıma öyle şey çıkmıyor sağolun varolun tüm chip ailesine teşekkürlerimi sunarım...