LAP TOP SATMAYI DÜŞÜNENLER

Elçin bahar
20-07-2008, 22:43   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
260 mesaj

mersin ve adana civarında ; yani elden teslim alabileceğim faturalı kamerası ve bluetooth özelliğine sahip 2. el notebook satanlar fiyatları ve irtibat telefonlarıyla beraber konuya yanıt atsınlar görüşelim.

sonelveda
06-08-2008, 19:58   |  #2  
Üye
85 mesaj

dostum uygun bişy arıyorsun sanırım golbilgisayr.com a gir 599 ytl ye acer laptop var normalde piyasa fiyatı 780 ytl ozelikleride fena değil tavsiye ederim bakmadan geçme pişman olmassın.. 2, elle hiç uğraşma derim arıza verir hep kadayı yersin:d

4duo2
07-08-2008, 20:43   |  #3  
Yeni Üye
31 mesaj
sonelveda
dostum uygun bişy arıyorsun sanırım golbilgisayr.com a gir 599 ytl ye acer laptop var normalde piyasa fiyatı 780 ytl ozelikleride fena değil tavsiye ederim bakmadan geçme pişman olmassın.. 2, elle hiç uğraşma derim arıza verir hep kadayı yersin:
2. elde arızalı olanda var sıfır ayarında olanda var, o senin bilgine kalmış , bakmadan alırsan, kontrol etmezsen tabi arıza çıkabilir, ona bakarsan 0 cihazlardada çok sorun yaşanlar var.

ben satıyorum işte arıza bulana hediye ederim.

KralBinay
11-08-2008, 00:29   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

Merhaba bende Asus f3f model laptop var 1380 ytl ye aldım Mersin polen bilgisayardan. Tabi kullana kullana biraz yıprandı ama donanımı zehir gibi çalışıyor kameralı ve bluetoothlu ürünü;

linkinden görebilirsin. Sadece kasada ufak bir çatlak var. Fakat ne çalışmasında nede görüntüye bir sorun yaratıyor.Şuan iskenderundayım Mersine yada adanaya getirebilirim.İlgilenirsen özel mesaj atarsın. Satmak istememin nedeni şuan bir tane daha laptopum var.Öyle bekliyor...