LAPTOP FORMAT ATAMIYORUM

mungan_22
23-07-2008, 14:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

PC M DE HERHANGİ BİR SORUN YOK YALNIZ ALIRKEN HERHANGİ BİR CD VERILMEMISTI ŞİMDİ FORMAT ATMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM
hp pavılıon 6000 serisi kullanıyorum.

Feel Good
23-07-2008, 14:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj

en yakın bi teknik servisten xp kurulum cdsi al!

Crazy_SakaryaLi
23-07-2008, 14:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
258 mesaj

ewet yaa yetkili servisten bi xp cdsi al veya tanıdıklarından birinden varsa xp cdsi al ve bu xp cdsinin bir tane kopyasını hazırla kendin için...

Fatih_ARMAĞAN
23-07-2008, 15:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

eğer dasha önce laptop unuzda disklerle ilgili bir oynama yapmadıysanız.. laptop açılır açılmaz F11 tuşuna karşınıza recovery programı aktif olana dek birkaç kez basın... eğer recovery dosyaları zarar görmediyse laptop unuz sizi yeniden kurulum yönlendirmesine getirecektir.. adımları dikkatlice okuyup taki pederseniz laptopunuzu rahatlıkla yeniden kurabilir ve ilk aldıgınız hale geri getirebilirsiniz...  tabi buna alternatif olarak laptopunuzu ilk aldıgınızda pavilon serisinde size recovery dvd oluşturma istermisiniz diye sorması gerekir eğer bu dvd yi oluşturduysanız daha kolay olucaktır.. bu dvd yi takip bilgisayarınızı başilattığınızda dvd den geri yükleme işlemi başlicaktır...

yinede çözüm alamazsanız bilgisayarınızdaki Home, PRof. vs hangi versiyon ise o cd yi temin edip.. yeniden kurulum yapmanız gerekir... takıldıgınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım saygılar.. pm atabilirsiniz...