LAPTOP REST

HPQ-User
11-08-2008, 12:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

SHUTDOWN sormuş:
ARKDASLAR CASPER MARKA LAPTOP KULLANIYORUM MAKINE UZERINDE GEREKLI DURUMLARDA REST ATABILECEGIM BI TUS DOLAYISI ILE YOK PC KILITLENDIGINDE MECBUREN DIREK MAKINEYI KAPATIP TEKRAR ACIYORUM BUDA HARDISKIN ZARAR GORMESINE NEDEN OLUYO!PC'YE GEREKLI DURUMLARDA REST ATTIRABILMEK ICIN BI FIKRINIZ VAR MI?KAPAMA TUSUNUN GOREVINI DENETIM MASASINDAN DEGISTIREBILIYORUZ FAKAT OYLE ZAMANLAR OLUYOKI O BILE ISLEV GORMEZ HALE GELIYO?YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
CASPER NİRVANA

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9) Gecko/2008052906 Firefox/3.0

bektash
11-08-2008, 12:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

shutter  programını kullan mutlaka işini görür.

Banned
11-08-2008, 12:33   |  #3  
Banlandı
1,447 mesaj

ShutDownPro işini görür rahatlıkla...

Fatih_ARMAĞAN
11-08-2008, 12:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,804 mesaj

yükleyeceğiniz bir programla kısmende çözüm olsa böyle bir çözüme gitmek pekte mantıklı değil..

Yapmanız gereken bilgisayrınızdaki yazılımsal sorunlar varsa onları düzeltmek mümkünse işletim sistemini yeniden kurup temiz bir şekilde güncel sürücülerini yükleyip.. bilgisayarınızın verimli şekilde çalışmasını sağlamak.

normal şartlarda bir pc yazılımsal yada donanımsal sorun içermiyorsa bu tip içinden çıkılmaz donmalara yada kitlenmeler yapmaz.
çok nadir durumlarda pcnizin yeterli olmadıgı oyunlar vede programlar kullandığınız taktirde olabilir.

yapmanız gerek bilgisayarınızdaki yazılımsal yada varsa donanımsal sorunları çözmek için yetkili servise götürmek..