Laptop Seçimi (ACİL YARDIM!)

PytonShire
19-01-2013, 20:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

İyi günler arkadaşlar. Eskiden kullandığım packard bell cihazımın anakartı yandı ve yeni anakart bulunamadığı için bilgisayar çöp oldu. Araştırmalarım sonucu 3 cihaz arasında kaldım. Çok kararsız bir kişiliğe sahip olduğumdan dolayı karar veremiyorum. Vatan bilgisayarda bu hafta sonuna özel indirim olduğundan dolayı yarın mutlaka almam gerekiyor.

,-25-ghz,-8gb-ddr3,-750gb,-2gb-7670m-e-karti,-win8/productdetails.aspx?I_ID=62593#allImages

Bu üç makina arasında tercih yapamıyorum sayısız yorum okudum netten ama herkes farklı şeyler sölüyor. Bu cihazlardan kullananlar varsa ve notebook hakkında detaylı bilgisi olan varsa çok çok sevinirim. Bilgisi olmayan arkadaşlar yorum atıp daha fazla kafamı karıştırmazsa çok sevinirim :) gerçekten çok kararsızım şu anda.
ÇOK ACİL Yardımlarınızı bekliyorum...

Buda 3 ürünün karşılaştırması yardımcı olması açısından.

DiamondMines
19-01-2013, 21:35   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

Kalite olarak Lenovo. Zaten hemen hemen hepsi aynı özellikler. Ben olsam Lenovo alırım. Toshiba sürücü desteği karma karışık. Üstelik daha ucuz. 1TB sabit diski var ama ram 6 gb. Sorun değil zaten yeter.

cmgkhn
21-01-2013, 23:27   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

ben de lenovoyu seçtim fiyatlarını görmeden, aşağı yukarı özellikleri aynı, bir nevi marka seçimi yapacaksın, lenovo malzeme kalitesi olarak seni tatmin eder kesnilikle, ekran kartı da diğerlerinden daha iyi, 2gb ram farkı çok sorun edecekse aradaki fiyat farkıyla  ram alabilirsin. çok daha yerinde olur.

XTFC
22-01-2013, 21:14   |  #4  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
534 mesaj

Lenovo daha mantıklı olur HP lerde ısınma sorunu vardı yani bu sorunu yaşan kullanıcılar çok var.Toshibanın ürünleri bilmdim bileli normalden daha pahalı Lenovo daha iyidir onu alman daha iyi olur bence.