laptop tavsite msi x360 ??

aylak17
18-11-2010, 01:01   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

merhaba arkadaşlar,
şu an kullanmakta olduğum bilgisayarı kardeşime verip yeni bir bilgisayar almak istiyorum ama kararsızlığım iki bilgisayar arasında kalmak değil, nasıl bilgisayar istediğim konusunda :))
öğrenci olduğum için oraya buraya rahatça taşıyabileceğim hafif ve batarya ömrü uzun bilgisayarları biraz araştırdım. bunlardan da beğendiğim msi x360 var , 9 saat batary ömrü, 1.5 kg olması çok hoşuma gitti
http://www.msi.com/index.php?fun ... no=665&prod_no=2020
bir de lenovolardan baktıklarım vardı ama fiyat olarak biraz yüksek geldiler bana.  x360 ın fiyatını tam olarak öğrenemedim 1600 tl arası galiba :S
bir yandan da bunların performans olarak düşük olacağını biliyorum. yaklaşık bir fiyatla daha iyi performanslı bir bilgisayar alabilirim. bunun için de karar veremiyorum. bilgisayar da office uygulamaları , internet, photohop, ve bazen houdini maya gibi 3d graphic programlaraı kullanıyorum. ve bazen aynı anda photoshop ve houdini(3d uygulaması) ile beraber çalışıyorum. :D eğer bu slim bilgisayarlar performans olarak düşük olsa da rahat kullanmama engel olmıcaksa almak istiyorum. eğer fiyat performansa değmez deniyorsa almayım. onun için de ayrı düşünmem gerekecek :) 
Yani kısacası sorum, msi x360 alınır bir bilgisayar mı?? değilse bu tipte (mobilitesi yüksek) ama performans olarak rahat başka bildiğiniz modeller var mı?
Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kapalı Hesap (186082)
18-11-2010, 01:24   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,770 mesaj

GMA4500MHD Ekran kartı
320 VEya 500 GB Harddisk
Max 4gb ddr3 ram
Intel Core i5-520UM
Bluray

Güzel görünüyor.