LCd monitörümde arıza mı var?

leche88
22-05-2007, 19:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Merhaba arkadaşlar.yaklaşık bir buçuk hafta önce 19 inç philips LCD monitör aldım.yanlız öyle bir durum oluştu.monitörü uzun süre aralıksız kullanınca yani uzun süre ısınınca(yaklaşık en az 5 saat) düğmesine basıp kapatınca içinden düdük sesine benzer bir ses geliyor.UPS kullanıyorum ve voltajı düzenliyor.içindeki elektrik akımından hafif bir ses yapması normaldir biliyorum.ama bu diğer normal hafif ses gibi değil çok ısınınca resmen küçücük bir düdük gibi ses veriyor.UPS i de kapattığım için akşamları sorun olmuyor.sabaha kadar da soğuyor açıyorum sorun yok.akşam kapatınca yine aynı sorun.Beğenmedim.Sizce bir sorunmu var?Ne yapmalıyım?.iyi akşamlar.

BOOMFUNKMCS
22-05-2007, 21:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

aşırı ısınmaya bağlı ses olduğu ortada,belki yeni olduğu içindir diyeceğim ama emin değilim,kesin konuşmayayım.garantisi devam ettiğine göre bence bakım yaptır.

erkanc
22-05-2007, 21:37   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

durumu aldığın yere bildir eğer garanti kapsamında ise geri ver tamir edilsin veya yenisi il değiştirilsin

RapGangLife
22-05-2007, 21:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
240 mesaj

Ben LCD tv hakkında bişey sormak istiyorum konuyla ilgisi yok ama cevap verirseniz seviniriMBeğendim
LCD TV ye Playstation takınca herhangi bir zararı varmı yada bişeyi hızlı tüketme gibi bir sorunu?

BOOMFUNKMCS
22-05-2007, 21:42   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
RapGangLife
Ben LCD tv hakkında bişey sormak istiyorum konuyla ilgisi yok ama cevap verirseniz seviniriMBeğendim
LCD TV ye Playstation takınca herhangi bir zararı varmı yada bişeyi hızlı tüketme gibi bir sorunu?
sanmıyorum böyle bir şey olacağını Ufuk,benim pc de izlemediğim film oynamadığım oyun,aşırı ısınma ve dahası eksik olmadı ama gayet sorunsuz ki sendeki LCD TV.

RapGangLife
22-05-2007, 22:48   |  #6  
Yıllanmış Üye
240 mesaj

peki BOOMFUNKMCS.inş öyledir doğru düzgün oyun oynuyamıyorum Gülüş