LG BH9520TW Cinema 3D Sound Deneyimi Yaşadınız mı?

endlessnight
27-05-2013, 14:14   |  #1  
endlessnight avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

LG BH9520TW Cinema 3D Sound Deneyimi Yaşadınız mı?

Son dönemde en çok kullanılan kelimelerden biri kesinlikle 3D. İlk olarak grafik tasarım ile birlikte duymaya başladığımız 3D terimi zamanla sinema, televizyon ve akıllı telefonlardaki yerini aldı.

[/url]

Bununla da kalmayan üç boyut teknolojisi LG BH9520TW ile de ev sinema sistemlerinde mükemmel 3D ses deneyimi yaşamamızı sağladı.

Peki siz 9.1 kanal olan LG BH9520TW ile evinizde bir konser salonu veya sinema gibi çok yönlü 3D sesi denediniz mi?

3D Sound Zooming özelliği sayesinde gelen sesin derinliğini kontrol edebilirsiniz. Sesin üç boyutlu veya doğal olmasına siz karar verin!

Daha önce hiç duymamış olduğunuz bir ses deneyimini keşfedecek, evinizde televizyon seyrederken yada film izlerken, [url=http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-BH9520TW]LG BH9520TW Blu-ray Cinema 3D Sound Ev Sinema Sistemi ile izlemek isteyeceksiniz. 3D ses deneyiminin sizde bağımlılık yapması da muhtemeldir.

LG BH9520TW Blu-ray Cinema 3D Sound Ev Sinema Sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için www.lg.com/tr'i ziyaret edebilirsiniz.

Son Düzenleme: endlessnight ~ 27 Mayıs 2013 14:16
mrfunky
12-06-2013, 16:55   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
60 mesaj

Eminim çok iyi bir ses sistemi ama ses sisteminiz hangi marka ya da model olursa olsun bence en önemli hususlardan biri,odanın yalıtım sistemiyle çevrili duvarlara sahip olması bu şekilde hem siz daha iyi bir performans alıcaksınız sisteminizden, hem sesi yükseltirken komşu daireleri rahatsız eder miyim diye düşünmiyceksiniz.Özellikle apartman dairelerinde, sistemin yarısına kadar sesi açtığınızda bile üst ya da alt katı rajatsız etmiş oluyorsunuz, tabi hususi evlerde oturanlar için durum ayrı, bir odayı sadece film izlemek için ayırslar, bir nevi iş görür ama açıkçası apartman dairesinde oturan biri olarak şu ana kadar nme yazık ki ev sinema sistemini son sese kadar açıp full performans bir film izleyemedim yıllardır.

technomistic
26-06-2013, 10:53   |  #3  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,520 mesaj

Öyle bir deneyim henüz yaşamadım, ancak lg nin ses sistemlerini çok beğeniyorum.. Nitekim farklı olduğunu kanıtladı bende...

hasantezel
04-03-2014, 10:10   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
51 mesaj

bu nasıl bir sistem evde mükemmel bir ortam oluşur. kesinlikle bir sinema sistemi kurmak isteyenler için  ideal ben şuan düşünmeye başladım iyi bir Tv den sonra kesinlikle bakıcam.