Lg p970 için v20c güncelleme sorun!

sezgintuylu
27-06-2012, 00:42   |  #1  
sezgintuylu avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

merhaba arkadaşlar.....

ben LG P970 kullanıcısıyım ben 444 6 543 müşteri temsilcisi yardımıyla V20C güncelleme yaptım.Güncelleme sonunda telefonumu fabrika ayarlarını sıfırladım sonra telefonumu güncelledikten sonra telefonundaki dokumatik ışıklar (UI) nın titreşim olmadığını farkettim ayarlara baktım titreşim açık ama dokumatik ışıklar dokunulduğunda titresiş yapılmıyor birde telefon görüşürken ahize sesi çıkmıyor ve telefon kilit düğmesi tıklandığında ekran kapanıyor ama kilit düğmesini tıkladığımda ekran açılmıyor ancak 5 kere falan tıklandığından sonra açılıyor ekran.Arkadaşlar ben telefonumu önceki versiyonu v20B nasıl geri yüklerim yada çözümü nedir?

Kapalı Hesap (203561)
27-06-2012, 04:48   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj

Sabah sabah uykum olmadığından ve tek konu olduğundan her yeri aradım ama bulamadım kardeş senin diğer konun dışında :)

Gördüğüm kadarıyla da LG bu telefon modelinde bayağı güncelleme sorunlu bir telefon.
Hiç de telefon güncellemesine ortak olmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama sizin format atma sebebiniz başka bir sebep miydi yoksa güncellemeden sonra gereken bir sebep mi? Eğer başka bir sebep ise güncellendikten sonra formatladığın için çakışma veya değişim gibi bir durum söz konusu olabilir. 

En iyisi bir teknik servisle görüşmek veya müşteri temsilcisi ile konuşmak.

Rom olayları falan gördüm demin ama garanti dışı kalma riski olabilir. En iyisi bir temsilci ile görüşmek veya servise göndermek.

İyi günler şimdiden.

technomistic
04-07-2012, 16:50   |  #3  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,520 mesaj

V20C güncellemsinde malesef ki onlarda titresim yok  vede daha sonrasında ışıklar erkendende kapanıyor :)

efeoglu
04-07-2012, 17:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
3,430 mesaj

lg bu yazılım konusunda gerçekten sıkıntılı yaaw :s beceremediler gitti şu işi

technomistic
04-07-2012, 17:35   |  #5  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,520 mesaj
Alıntı: sadem  
lg bu yazılım konusunda gerçekten sıkıntılı yaaw :s beceremediler gitti şu iş

yazılım konusunda birazcık durgunlar  haklısınız...