Linux ve Windows kullanıcıları

emrah33
28-08-2009, 17:08   |  #1  
emrah33 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
802 mesaj

Sizce Linux kullanıcılarımı daha çok download yapar,yoksa Windows kullanıcıları mı? Linux kullanan arkadaşlar ne indirir? Windows zaten belli. Yoksa kotalı kullanıcılar için en ideal işletim sistemi linux mu? Depolardan indirilenlerle ayda 15-20 gb yapılabilirmi? Yani Linux kullanan arkadaşların bu konudaki tercihlerini çok merak ediyorum.

ECHELON_
28-08-2009, 17:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

lınux de ne indiriceksin paketler dışında zaten lınuxda dowloadlar az ve küçük gibi gözüksede ona paket buna paket her şeye başka bir paket gibi zaafları olduğu için bir süre sonra bize az gözüken o küçük paketçikler birleşip voltranı oluşturur birde şu var tabi lınux ta eğer program indirmiyorsan film müzik vb. ise en hızlı indireceğin lınux olur sanırım ve program indiriyorsan ki bir çok firma lınux tabanlı program yazmıyor meselela cclenerın lınux tbanlısı yok onun benzeri alternatifi var o da saçma saban geri planda gizli işler çeviren bir program

PcMaKeR
28-08-2009, 18:15   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

linuxun neyini temizlicen.

virus mü giriyor, temp mi şişiyor. çoğunlukla iş bittikten sonra windows taki gibi çöplük kalmıyor. Program kendisini siliyor tempten.

download için linux ama film için sadece güvenip exe dosya indirmem oraya ben.