lütfeeeeennn acilll yardımm [V]

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
smartboy
01-02-2006, 02:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

selam arkadaşlar ben keysmart KN 1641 model bir laptop sahibiyim pc ye format çektim. bütün driverleri internetten indirmeyi basardım. fakat ses kartı ve video oynatıcısı driverlerini bulamadım çünkü ne marka ses kartı kullandığımı bilmiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim haftalardır bu sorun için çabalıyorum. [V]  aynı mesajım ses kartı bölümünde bulabilirsiniz lütfeeen yardım [V].....

m.fırat
01-02-2006, 16:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
115 mesaj
smartboy
selam arkadaşlar ben keysmart KN 1641 model bir laptop sahibiyim pc ye format çektim. bütün driverleri internetten indirmeyi basardım. fakat ses kartı ve video oynatıcısı driverlerini bulamadım çünkü ne marka ses kartı kullandığımı bilmiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim haftalardır bu sorun için çabalıyorum. [V]  aynı mesajım ses kartı bölümünde bulabilirsiniz lütfeeen yardım [V].....
Aida32 diye program var.Google dan arattır indir.Bilgisayarında ne varsa gösterecek hatta driverleri yükleyeceğin internet adreslerine varıncaya kadar bir tıklamayla işlemini gerçekleştireceksin.
bye  bye.......