"Lütfen cebimi geri verin!"

CHIP Online
21-04-2010, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Basına sızan yeni iPhone gerçek çıktı: İşte pembe dizileri aratmayacak macera ve Apple'ın ricası...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/lutfen-cebimi-geri-verin_19595.html

Resimlerle: Yeni iPhone bu mu?

Bir barda bulunan ve Gizmondo sitesi tarafından incelenen yeni iPhone prototipinin, gerçekten de Apple'a ait olduğu ortaya çıktı.

Aslında hikayenin ardındaki gerçekler oldukça ilginç. Prototipi bir Apple çalışanı barda unutuyor, bir müşteri ise bunu buluyor. Hemen ardından Gizmondo, bu adamdan, hatırı sayılır bir ücret karşılığında prototip iPhone'u satın alıyor ve açıp inceliyor. Cihazın gerçek olduğuna da ikna olan Gizmodo, dün gündeme bomba gibi düşen haberleri yayınlıyor.

Asıl ilginç olay ise bundan sonra yaşanıyor: Apple, Gizmondo yetkililerini arıyor ve cep telefonunu kendilerine teslim etmelerini, üzerinde inceleme yapacaklarını söylüyor.

Tüm konu: "Lütfen cebimi geri verin!"

İzleyin: Yeni iPhone: Galiba bu sefer gerçek!

Resimlerle: Yeni iPhone bu mu?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Siz olsanız kovar mısınız, tutar mısınız?

uGuR.uK
21-04-2010, 20:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

apple gibi tutucu bir firmanın prototipiyle bara gidebilcek kadar yetkili biri biton şirket sırrı ve gelecek planınıda biliyordur, bu adamı kovarsan rakipler gizmondo'dan daha fazlasınıda ödemeye razı olur ki arkadaşta konuşmaya meyilli olur tekmeyi yedikten sonraGülümseme

bLiND
21-04-2010, 20:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
243 mesaj

kovmazdım. belki biraz sıkı tutardım...
Ama bana apple tarafından uydurma bi haber gibi geldi :)