Lütfen Yardım...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Soul-Power
11-07-2004, 15:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

msi 850 pro 5 anakartım var ve ses kartı on board olarak kullanıyorum yalnız creativ model taktıgımda bılgısayarımdan ses cıkmıyor. sorun modemden dıye dusundum ve baska bır modem aldım onu denedım bu kez ses cıktı ama bılgısayarı oturumu kapattan kapadıgımda yenıden baslıyor... konuyla ılgılı cozum onerılerınız varsa lutfen onrtastan@yahoo.com veya icq #880532 den bana ulasın                         tesekkürler...

ustaocean
11-07-2004, 21:54   |  #2  
Yeni Üye
24 mesaj

Modemi yukledikten sonra donanim cakismasini kontrol ettiysen ve cakisma yoksa tavsiyem virus programini guncelleyip comple scan yapip tekrar denemen cunku normal gozukmuyor bu sprun ve modemin bunu yapabilecegini sanmiyorum,modemin ses surucusu ile board ses surucusu cakisiyor bence.Kolay gelsin.

necoko
12-07-2004, 02:55   |  #3  
Taze Üye
8 mesaj

biostan onboard ses kartını disabled ettin mi?

Soul-Power
12-07-2004, 17:08   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

virüs programlarını denedım sonuc olumsuz ama MSI'a da bildirdim sorunu adamlar cok duyarsız ya nasıl bir firmadır bu arkadaslara burdan tavsiyem kesinlikle MSI ürünleri satın almayın ilginiz için teşekkürler ustaocean ve necoko