lütfen YARDIM

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Eyüp Korkusuz
21-09-2004, 13:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,077 mesaj

[V] Arkadaşlar benim hotmailden aldığım mail adresim bi hacker tarafından hacklenmiş suçlusuda benim mail adresimi hacker sitesinde veren bi arkadaşım şuan maile girmeye çalıştığımda yanlış şifre cevabını veriyor. Mailimi nasıl geri alabilirm veya bunu yapacak bi program varmı bana isim verirseniz sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Son Düzenleme: Eyüp Korkusuz ~ 21 Eylül 2004 13:28
yas
26-09-2004, 15:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
592 mesaj

Mailini geri almanın sanırsam tek yolu aynı şekilde hack yoluyla o hacker dan geri almak. Bunu yapacak bir program bilmiyorum, zaten bilgimde yok bu konuda (öyle hack mack yani). Ama bir hack sitesine girip halini arz edip yardım isteyebilirsin. Bir başka hacker artık Allah rızası için yardım edebilir.

Olur mu?, yaparlar mı? diye sorarsan yardım edenler var. turkhacking.net sitesine bir bak. İyi niyetli insanlar var ama hackerlıkları bu işe yeter mi bilmem?

limonlusalata
03-10-2004, 23:56   |  #3  
Yeni Üye
24 mesaj

aaa bunun için kendi mailine bi trojan atman lazım şimdi işim var sen mailini söle ben sana geri alıyım!1 gerçekten

whisky
10-10-2004, 10:20   |  #4  
Üye
60 mesaj

ben hackle uğraşan biriyim sana tavsiyem fake at hack sitelerinde fake i ararsan ne olduğunu anlarsın bazı fake servisleri var onlardan kendi mailine fake at kendini admin göster.adam yerse iidir.eğer adan yemezse şifremi unuttum die bir bölüm var hiçmi uğraşmadın mailinle onu dene eğer gzli soruyu değiştirmişlerse vatan millet Sakarya