mac hakkinda sorularim var

HPQ-User
12-01-2010, 10:04   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

cellat_erdem sormuş:
merhaba arkadaslar amerikadan laptop alacagim ve mac alma ihtimalimde var yalniz bazi sorularim var
mac pahaliya daha dusuk ozellikli ozellikler satiyor fakat isletim sistemi nedeniyle oldukca hizli ve bircok uygulamadada oldukca performansli fakat ben oyun oynamak ve bazi onun calsitiramadigi programalri calistirmak icin windows kurmayi dusunuyorum sizce windowsu performansli calistiriyormu.
isinma problemleri varmis acaba ne derecede takilmalar yasatacak yada oyunlarda performans dusuklugu yasarmiyim
ekran karti nvidia 9400 acaba bu ekran karti oyunlari yuksek performansli calistirmak icin iyimidir

simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: MacOS(X)
Sistem Özellikleri:
sony vaio

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/532.0 (KHTML, like Gecko) Chrome/3.0.195.38 Safari/532.0

mancukya
12-01-2010, 13:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Oyun cok oyniyan bir kisiysen ve önemliyse maca verecegin paraya oldukca iyi bir sistem alinabilir.
Cevremdede pcde hic anlamayan kisilerde sirf hava atmak ugruna mac görünce uyuz oluyorum.

558memoli
12-01-2010, 15:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
250 mesaj

mac kullanmak bana pek akıllıca gelmiyor arkadaşın dediği gibi fiyatları da çok uçuk daha iyi özellikli notebook lar var toshiba acer sony vb.. birde performans istiyorsan notebook alıp windows xp kullanısın olur biter mac görsellik ve bencillik var en son baktığım macbook ta fiyatı 1800 liraydı o fiyata cok güzel notebook alabilirsin