mail grup

froarleg
28-12-2010, 13:34   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

Arkadaşlar Merhabalar

Bir arkadaşım bana bir mail attı ve mailde işte bu maili ne kadar çok kişiye gönderirsen o kadar şansın artar gibisinden birşeyler yazıyordu,bende listemin tamamına göndermiş bulundum :(   Deli olucam , hadi beni geçtim arkadaşlarım bile bana sitem ediyorlar istemleri dışında sürekli mail alıyorlar(aynı zamanda bende almaya devam ediyorum),bu bir mail grubumudur oda belli değil ama bundan kurtulmam lazım özelliklede listemdeki bir kaç kişiyi kurtarmam gerekiyor ne yapmam lazım ? Teşekkürler...

Rlsr
28-12-2010, 15:07   |  #2  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
235 mesaj

Bunu zamanında araştırmıştım. . Bunun nedenlerinden biri ticaret. . Mesela bu işi yapan şirketler var ben onlarla anlaşıyorum görevim ise bir maili gönderip o mailin bana dönmesini sağlamak. . Mail bana ne kadar çok dönerse o kadar çok para kazanıyorum. . Tabi bunun geri dönmesinin çakallıgı ne ? Sizlere duygu sömürüsü yapmak mesela bunun gibi şansın artsın falan diye. . Yani bi gerçekliği yok (tabi bu işi yardım için yapan insanlar da yok demiyorum sadece dikkatli olun diyorum) illa da bu maili yaymak istiyorsan göndereceğin mail adreslerini gizli (bcc olması lazım) bölümüne yazabilirsin