Mail hesaplarıma erişemiyorum!

HPQ-User
04-06-2008, 17:36   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Yusuf sormuş:
Merhaba. Ben Yusuf.
1 hafta önce Live Messenger çalışmamaya başladı. Çıkan sorun giderme penceresinde ise hiçbir sorun görünmüyor. WindowsLive ve Hotmail uzantılı mail hesaplarıma da giremiyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra bir süre bekliyor ve bomboş bir sayfa çıkıyor. Fakat Windows'la beraber gelen Windows Messenger 4.7 ile hesaplarıma girebiliyorum. Şifrelerim çalınmamış demek ki. Ayrıca başka bilgisayarlardan tüm hesaplarıma sorunsuz bir şekilde erişebiliyorum. Mynet'te de benzer bir durum söz konusu. Giriş yaprıktan sonra gelen kutusu açılıyor. Ama maillerden birine tıkladığımda sayfa donup kalıyor. Daha ileri gidilemiyor. Yahoo Mail sayfası ise hiç açılmıyor. Sadece Gmail hesaplarım sorunsuz çalışıyor.
NOD32 ve birkaç programla daha tarattım fakat tek bir virüs vb. birşey bulunamadı. En sonunda format attım ama nafile. Değişen tek bir şey bile yok. Bir de bunlar olurken eternet portu çalışmaz hale geldi. Modemi USB'den bağladım bilgisayara. Ne olduğu hakkında fikir yürütemiyorum. Yardımınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:

Pentium D 925 3.00 GHz işlemci
1.5 GB Ram
80 GB Harddisk
Tümleşik grafik, ses ve eternet kartı
DVD yazıcı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9) Gecko/2008051206 Firefox/3.0

Recep Baltaş
04-06-2008, 18:15   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

ADSL bağlantınız ile ilgili sorun olabilir. Diğer sitelerde sorun var mı? Format attıktan sonra kurduğunuz programlar güncel mi?