maiL yardım aciL..

JustCause
29-10-2007, 14:12   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
312 mesaj

arkadaşlar benim mailimden haberim oLmadan arkadaşlarıma saçma sapan mailler gidiyormus bir Link war ben tıkLadım 250 kontör kazandım gibisinden şeyler ve bir arkadaş yemiş bunu 110 kontörü gitmiş :S benim haberim olmadan benim msn listemdeki adreslere nasıl oLuyorda gidiyor.Nasıl engellerim bu durumu??

Dark Spirit Of The Silent
29-10-2007, 16:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
604 mesaj

bilgisayarına byk bi ihtimalle virüs yda bnzeri bişy var arkadşn gbi snde yemşn bnce ama endşelnmne gerk yok kaspersky veya nod32 antivirüs programlarnı kur güncelle bi güzel güvenli modda(pc açlrken drmadan f8 e basp) bldklarnınn hepsni sil snra byk bi ihtimalle dzlmş olablr ayrca bu progrmaların yanına birde ad-aware programnı kurarsan extra güvenlk sağlamş olrsun kolay gelsin geçmş olsun:)

JustCause
29-10-2007, 19:51   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
312 mesaj

yok paŞam ben yemem böyLe şeyLeri yiyen bir bayandı netLede pek aLakası yok ondandır :D zaten suan kaspersky internet security 6 kullanıyorum LisansLı taramaLarda tehdit yok diyor fakat güvenli modda hiç taratmadım birde öyLe deneyeLim bakaLım.

Dark Spirit Of The Silent
29-10-2007, 20:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
604 mesaj

gerk yok normalde bulmadysa güvenli moddada bulmaz eğer pc nde virüs fln yoksa akla brnn senn pc ne grp dolşatığı veyada brnn elnde senn msn şifren olduğudr o kşi şifreyi almştr fakt deiştrmemştr böylece sen çıknca o bşkalarnı mail atablr güvenlk duvaru etkn deilse etkn hale getr yda comodo firewall kur