Mavi Bilgisayar Yardım!

disadvantageous
14-08-2008, 20:38   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
63 mesaj

Arkadaşlar mavi bilgisayardan 3 tane parça sipariş edeceğim ancak kredi kartını bir türlü onaylamıyor.Limit olduğuna eminim.Şifreleride doğru giriyorum ancak bir türlü kabul etmiyor.İlk olarak exa dan 1 parça aldım sorun olmadı.Mavi bilgisayardan bir türlü kabul etmedi.Bir parçada vatan bilgisayardan aldım onuda kabul etti.Ancak mavibilgisayar bir türlü kabul etmedi.Cardfinans var elimde bu sorunu daha önce yaşayanlar varmı?4 saat için 5-6 sefer denedim olmadı.Sorun neden olabilir??

01apachi
14-08-2008, 20:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

bence işlem yapmak istediğiniz sayfada problem var.. yarın falan tekrar dene..

viking20
14-08-2008, 20:51   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

ben şu 10 gün içinde Mavi den 2 sipariş verdim,ikiside banka havalesi ile oldu.İlki geldi ikincisini bekliyorum.hem %5 iskonto oluyor bu yolla.Ben nette kredi kartı kullanmuyorum.Önce siteye üye oluyorsun,sonra aldığın malı sepete ekliyorsun o zaman karşına form çıkıyor onu dolduruyorsun,ödeme yapacağın Ank. daki bankayı seciyorsun(hesap no yu alıyorsun)sözleşmeyi onaylayıp işlemi sonlandırıyorsun.E-mail adresine tüm ayrıntılı bilgiler gün gün veriliyor.Benim kapıya kadar geldi,kendilerini kutladım işlemci fanım kırılmıştı yenisini çok özenli ambalajlı göndermişler.2 güne geldi gecikme de olmuyor.Mavi nin sitesinde SSS de gerekli tüm açıklamalar var.(reklam gibi olmadı değilmi?uzattım galiba da)

Son Düzenleme: viking20 ~ 14 Ağustos 2008 20:54
disadvantageous
14-08-2008, 21:03   |  #4  
OP Üye
63 mesaj
viking20
ben şu 10 gün içinde Mavi den 2 sipariş verdim,ikiside banka havalesi ile oldu.İlki geldi ikincisini bekliyorum.hem %5 iskonto oluyor bu yolla.Ben nette kredi kartı kullanmuyorum.Önce siteye üye oluyorsun,sonra aldığın malı sepete ekliyorsun o zaman karşına form çıkıyor onu dolduruyorsun,ödeme yapacağın Ank. daki bankayı seciyorsun(hesap no yu alıyorsun)sözleşmeyi onaylayıp işlemi sonlandırıyorsun.E-mail adresine tüm ayrıntılı bilgiler gün gün veriliyor.Benim kapıya kadar geldi,kendilerini kutladım işlemci fanım kırılmıştı yenisini çok özenli ambalajlı göndermişler.2 güne geldi gecikme de olmuyor.Mavi nin sitesinde SSS de gerekli tüm açıklamalar var.(reklam gibi olmadı değilmi?uzattım galiba da)
SSS lere filan baktım.Kredi kartını kabul etmemesinin nedenlerinden biride banka ile arasındaki bazı gecikmeler yazmıs.Ancak 4-5 saatir bekliyorum ne gecikmeymiş:)Bi kavusamadım pc me:)

TuncaBozkurt
23-08-2008, 12:21   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Neden şifre giriyorsunuz ki? İnternetteki işlemlerde CVC numarasını vermek gerekmiyor mu?