media markt servisi hakkında yardm ltfen

SlientDeatH
05-10-2012, 23:45   |  #1  
SlientDeatH avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj

merhabalar..
media martk'tan aldığım packard bell tj75 markalı cihazımı garanti kapsamı dahilinde 14eylülde aşırı ısınmasından ve şarjının 5dakikada bitmesinden dolayı servisine verdim. 5ekimde cihaz hazır dendi ve gidip aldım.orada açtım cihazı sorunlar giderilmiş mi diye.sorunlar düzelmişl fakat benim leptopumun klavye tuşlarının üstünde ışıklı kısayol dokunmatik fonksiyon tuşları var.cihazı açtığımda bunların çalışmadığını fark ettim.orada bulunan servis sağlayıcısına sordum. içindeki soketini anakarta takmayı unutmuşlardır tekrar servise gidicek dedi. ama ben tekrar göndermek istemiyorum zaten 20gün gelmesini bekledim.tekrar verip 20gün beklemek istemiyorum..size sorucağım soru şudur ki: bu sorun sadece cihazı tornavida ile acıp içindeki soketi anakarta takacak bunun için neden tekrar servise göndericekler? oradaki servis sağlayıcıları yapamaz mı? yada eve gelip 1saatte sorunmu düzeltebilirler? bunu deme hakkımız varmı?

1ay sonra servisi biticek arkadslar.. suan hiç servise vermeden baska bi yere cihazı actırp soketi  5tl karsılıgında acil yaptırsammıki? notebook tamircileri bu konuda nasıl işlerini nasıl yapıyorlar güvenilirlermi?

Flapjack
06-10-2012, 02:45   |  #2  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

bilmediğin tanımadığın bilgisayarcılara yaptırma

Kapalı Hesap (172709)
06-10-2012, 18:20   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

en iyisi servisi vermen.

black_flood
07-10-2012, 01:18   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

o dediğin yaş iş anakarta o data iletici kablonun bağlanılmış olduğu halde çalışmadığı ortaya çıkarsa ne yapacaksın. belkide montaj esnasında ezildi ve kabloda kırılma oldu bunları bilemezsin ve boş yere garanti dışı kalmasına sebep olursun ayıplı ürünün ve hak talep edemezsin.

fcdazlak
08-10-2012, 09:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
281 mesaj

Servise gönder yapılsın ilerde başının ağrımasından iyidir