medya Player den resim almak

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
dEdE
06-07-2006, 23:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Mrb,
Biliyorum sorunun yeri burası değil ama yardımcı olursanız sevinirim.
Media player daki bir filimden Print Screen ile resim alıp PowerPointe yapıştırmak istediğimde siyah bir kareden başka bir şey çıkmıyor.
Bunun bir ayarı vardı ama bir türlü hatırlayamadım. Yada başka bir yöntem önerebilirmisiniz?
Saygılar.

tonic
07-07-2006, 16:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

media playerda resim almak istediğinde öyle olur hep aarı yok. ama bsplayer kullanabilirsin. onda videodan resim alma tuşu var.

vega
07-07-2006, 19:20   |  #3  
Üye
66 mesaj
dEdE
Mrb,
Biliyorum sorunun yeri burası değil ama yardımcı olursanız sevinirim.
Media player daki bir filimden Print Screen ile resim alıp PowerPointe yapıştırmak istediğimde siyah bir kareden başka bir şey çıkmıyor.
Bunun bir ayarı vardı ama bir türlü hatırlayamadım. Yada başka bir yöntem önerebilirmisiniz?
Saygılar.
Tabiki ss alabilirsin;
Mediaplayeri aç,sonra şu şekilde takip et!!
Araçlar\Seçenekler\Başarım\altta; Gelişmiş(aç)\Video Hızlandırma'dan;>>"Üste bindirme kullan"<<,kutucuğunun tikini kaldır!!Bu kadar!!İP UCU;Birde ayriyeten,eğer istersen tabiki,hd(yüksek kalite videoları ) moovies seyrederken,takılma yapmasın diye;>>Yüksek kalite modunu kullan<<kutucuğunu klikle(onay işareti)ve tamama bas ve çık,ok!!Kolay gelsin!!GülümsemeAşşağıdaki resme bakabilirsin;

Artık printscreen tuşu MP için devrede!!Kahkaha

Son Düzenleme: vega ~ 07 Temmuz 2006 19:42
dEdE
07-07-2006, 21:52   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

Teşekkürler.
Sorun böylelikle çözüldü.
Bu arada özel mesaj gönderen bir arkadaş ta  şunu önerdi ve bu da çalışıyor.
Araçlar\Seçenekler\Başarım\Video İvmesi Yok
seçilirse de oluyor.
Saygılar.

Recep Baltaş
08-07-2006, 13:17   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Konu amcaına ulaşmıştır yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.SSS e de eklenmiştir.